Back to Question Center
0

"Semalt" pateikia penkias priežastis, kaip išskirti netikrą srautą iš jūsų svetainės

1 answers:

Ar esate turinio rinkodaros ar svetainės savininkas, siekiantis pagerinti savo pardavimų pajamas? "Juodasis penktadienis" yra viena iš geriausių dienų per visus metus, dėl kurios jūsų pardavimai gali pakilti. Statistika rodo, kad 2016 m. "Juodąjį penktadienį" buvo parduota daugiau nei 3 mlrd. JAV dolerių vertės pardavimų - umzugsofferten bern. Šiais metais tikimasi, kad pardavimų pajamos padidės iki 3,36 mlrd. JAV dolerių, o padidės 9,4%, lyginant su praėjusiais metais.

Kiekvienais metais elektroninės komercijos svetainėse susiduria daugiau nei 20 milijonų lankytojų, iš kurių 20% lankytojų yra robotai ir interneto vorai. Kiekvienas turinio rinkodaros specialistas, teikiantis paslaugas internete, norėtų gauti "Google Analytics" ataskaitose švarius ir tikslius duomenis .

Blogi robotai gali sugadinti jūsų "Black Friday" pardavimus ir paieškos variklio optimizavimo kampaniją nukreipti netinkamai. Netinkami robotai neturi įtakos pajamų generavimui ir pardavimui, bet ir B2C ir B2B įmonių veiklai internetu. Netinkami robotai, vidinis srautas ir interneto vorai gali neigiamai paveikti jūsų "Google Analytics" duomenis ir ataskaitas. Aleksandras Peresunkas, "Semalt" klientų sėkmės vadybininkas, pateikia tokius penkis būdus, kaip blogi robotai gali paveikti jūsų "Black Friday" pardavimus ir pajamas:

1. Netikslios svetainių ataskaitos

Blogi robotai dirba, kad apkirptų jūsų GA duomenis, teršdami srautą, nukreiptą į jūsų svetainę. Ilgainiui jis tampa šiek tiek varginantis, kad būtų galima atskirti tikrąjį ir netikrą srautą jūsų svetainės "Google Analytics" informacijos suvestinėje. Dėl neteisingo jūsų GA ataskaitų duomenų interpretavimo galite priimti neteisingus verslo sprendimus. Ištraukite srautą iš savo duomenų naudodami GA įrankius, kad išvengtumėte kenksmingo kritimo ant juodo penktadienio, palyginti su praėjusiais metais..

2. Ištverta vartotojo patirtis

Blogi robotai neigiamai veikia e. Prekybos svetaines, sulėtindami jų bendrą našumą. Šis scenarijus paprastai turi neigiamą poveikį naudotojui, kuris paspaudžia po puslapių lankymo lėtai. Ilgainiui lankytojai pereina prie kitų svetainių, kad galėtų atlikti pirkimus .

3. Vaikų vežimėliai

Krepšelio atsisakymas buvo viena iš pagrindinių strategijų, kurias naudoja robotai, kad iš tikrųjų pirkėjai ir lankytojai galėtų patekti į kenksmingąsias svetaines. Blogi robotai keičia kai kuriuos produktų užsakymus, kad teisėti lankytojai negalėtų pasiekti realių produktų. "Ghost" vežimėliai gali neigiamai paveikti "Black Friday" pardavimus ir pajamų augimą. Neleisk, kad blogi robotai imsis tavo ateities. Blokuokite "Darodar" ir srautą srautą iš savo elektroninės komercijos svetainės pridėdami naują filtrą savo svetainėje .

4. Suklastotas eismas

Bot srautas, vidinis srautas ir suklastotas eismas gali neigiamai įtakoti Black Friday pardavimus. Šie gudrybės svetainių savininkai ir rinkodaros konsultantai tiki, kad srautas, nukreiptas į jų svetaines, yra tikras. Svetainių savininkai turėtų pasirūpinti, kad nebūtų mokamos dolerių už srautą, kurį sukėlė blogi robotai .

5. Operacinis nuovargis

Bot srautas sudaro daugiau kaip 58% eismo internete. Sukurtas vidinis srautas ir srauto srautas gali sugadinti jūsų svetainę piko valandomis. Bot srautas gali sukelti nuostolių dolerių ir laiko. Pasiekite daugiau pardavimų ir pajamų "Black Friday", blokuodami nepageidaujamą srautą iš savo svetainės .

Bot srautas gali neigiamai paveikti jūsų svetainės pajamas ir augimą. Užtikrinimas, kad jūs pasiekiate švarius ir tikslius duomenis "Google Analytics", yra labai svarbus. Venkite nereikalingų mokėjimų nepageidaujamo e. Pašto platintojams, pašalindami netikrą srautą savo svetainėje .

November 29, 2017