Back to Question Center
0

"Semalt" patarimai, kaip filtruoti Darodar nukreipimus iš jūsų svetainės

1 answers:

Svetainės veikimas gali būti labai įdomus, nes jis suteikia puikią galimybę augti jūsų verslą internete. Tai taip pat suteikia jums galimybę sukurti naujas galimybes savo verslo srityje. Deja, kai kurie šlamšto siuntėjai bando sugadinti jūsų verslą internete be jokios priežasties. "Max Bell" "Semalt" klientų sėkmės vadybininkas paaiškina, kad šie kibernetiniai nusikaltėliai dirba tiek, kiek gali, kad sukeltų kliūtis svetainių naudotojams ir persiuntimo nepageidaujamo e. Pašto platintojams nėra išimtis. Jie yra vienas iš internetinių sukčių, kurie sukuria internetinį netvarka, o jei nesate pakankamai linkę, jie gali sunaikinti visus savo planus. Jei patikrinsite "Google Analytics" paskyrą ir suprasite, kad yra daugybė nukreipimų iš svetainių, kurios jūsų serveriui nežinomos, yra galimybė, kad "darodar" nukreipimas nukreipiamas į jūsų svetainę, ir jūs turite imtis greitų priemonių jį blokuoti .

Šlamšto eismo nustatymas

Kad galėtumėte apsaugoti savo svetainę nuo šių robotų, pirmiausia turite juos identifikuoti. Neteisingi gabenimai yra netikrų nukreipimų, kurie kilę iš jūsų domeno svetainės, ir bandykite slėpti originalius naudotojo vardus. Persiuntimai yra klaidinantys, o jei laiku nepastebėsite jų pastebėti, jie gali sukelti didelių nuostolių. Nustačius juos, tuomet galėsite išsiaiškinti, kaip juos blokuoti. Kai kurie geriausi būdai blokuoti darodaro kreipimąsi yra šie:

"Google Analytics" filtrų naudojimas

Sukurkite "Google Analytics" paskyros filtrus, kurie padės pagerinti srauto vertę. Tai padės pašalinti nepageidaujamus persiuntimus, o jums liko tik tai, ko jums reikia. Turėsite unikalių kodų, kuriuos įtrauksite į savo "Google Analytics" paskyrą, taip užkirsdami kelią nepageidaujamo e. Pašto platintojams patekti į jūsų svetainę ir juos išimti į savo svetainę. "Google Analytics" filtrai siūlo daugybę būdų blokuoti "darodar" srauto nukreipimus, tačiau pagrindinis šio metodo trūkumas yra tai, kad jis vienu metu negali būti naudojamas daugelyje svetainių .

Blokuoti savo IP adresą

Darodaro kreipimosi IP adreso blokavimas yra lengvas. Tai užtikrins, kad nepageidaujamiems platintojams būtų uždrausta pasiekti jūsų svetainę, todėl jiems sunku siųsti nežinomas nuorodas.

Išsaugoti išbraukimo sąrašą

Įsitikinkite, kad išsaugojote "Google Analytics" išskyrimų sąrašą. Tai užtikrins, kad jūs galite pradėti mėgautis savo svetainės veikimu taikiai. "Google" pateiks jums sąrašą dalykų, kuriuos reikia pašalinti ir blokuoti IP adresą. Paprasčiausias būdas yra įdėti į savo svetainę papildinį, siekiant užtikrinti, kad jis būtų saugus ir saugus .

Kreipimasis į šlamštą gali būti didelis iššūkis, atsižvelgiant į kasdienę elektroninės prekybos veiklą. Turite užtikrinti, kad jūsų svetainė visada būtų veikiama sklandžiai, kad maksimaliai padidintų našumą, tačiau šie robotai jums neleis. Tai pasireiškia dar blogiau, kai jūs nežinote, kaip juos aptikti ir ką turėtumėte padaryti, kad juos užblokuotumėte. Pirmiau minėti patarimai padės išlaikyti jūsų svetainę nuo tų nepageidaujamo e. Pašto platintojų, todėl galėsite lengvai juos filtruoti, kad jie negalėtų apsilankyti jūsų domeno svetainėje Source . Būkite atsargūs ir būk atsargus!

November 29, 2017