Back to Question Center
0

"Semalt" pasidaro įrodyta, kad faktiškai veikia "anti-spam" praktika

1 answers:

Šlamštas tampa viena iš mūsų kasdienių susitikimų. Beveik kiekvienas interneto vartotojas yra šlamštas kažkur el. Laiškuose ar jų dienoraščio komentaruose. Iš kai kurių tyrimų beveik 77% visų el. Laiškų yra šlamštas. Šlamšto laiškai turi daugybę Trojanų, kirminų ar kenkėjiškų programų, kurios jūsų kompiuteryje gali atlikti įvairias kenksmingas užduotis. Dauguma nepageidaujamo e. Pašto platintojų yra įsilaužėliai ar partijos, kuriuose yra sunkumų dėl jų dalykų. Jie atlieka įvairius neigiamus išpuolius ir daugiau nei dažnai sėkmingai veikia.

Kitas svarbus šlamšto el. Laiškų atvejis yra sukčiavimas. Tai yra šlamšto el. Laiškai, kuriems reikalinga tokia užduotis kaip prisijungimas, kad tik jūs patektumėte į netikrą klonų puslapį. Patyrę asmenys pašalina daug žmonių, kurie juos laiko, slaptažodžius ir asmeninę informaciją. Kai kuriais atvejais šlamšto aplanke yra keletas raginimo veikti užduočių, kurios paprastai apima nuorodas į potencialiai pavojingas svetaines. Yra didelė būtinybė pašalinti šlamštą iš jūsų el. Laiškų.

Skaitmeninių paslaugų "Semalt" ekspertas Ryan Johnson aptarė keletą dalykų, kuriuos galite padaryti, kad išvengtumėte šlamšto.

1. Naudokite šlamšto filtrus.

Tai yra daugelyje saugių el. Pašto paskyrų. Vartotojai sukuria šlamšto filtrus, kad automatiškai pašalintų nepageidaujamus el. Laiškus į konkretų el. Laišką arba ištrintą. Kartais šiuose el. Laiškuose yra keletas svarbių pranešimų, kurie gali atrodyti kaip šlamštas. Turėtumėte įtraukti juos į aplanką, kuriame galite juos rūšiuoti. Šlamšto pašto filtravimas gali išsaugoti įmonę nuo atvejų, tokių kaip sukčiavimo atvejai.

2. Naudokite saugų el. Laišką.

Kai kurie el. Pašto serveriai yra saugesni už kitus. Kiti el. Pašto paslaugų teikėjai savo pašto serveriuose neturi saugumo priemonių. Dėl to šie el. Laiškai gali paskatinti siųsti šlamšto el. Laiškus. Saugiame el. Laiške gali būti tokios funkcijos kaip virusų skaitytuvas. Pvz., "Google" paštas gali nuskaityti el. Pašto prieduose esančius priedus dėl virusų.

3. Venkite bendrų šlamšto el. Laiškų.

Kai kurie nepageidaujami laiškai siunčiami iš šaltinių, kurie jau yra žinomi nepageidaujamais laiškais. Kai kurios svetainės jau yra šlamšto svetainės. Turėtumėte vengti visų tokių šaltinių el. Laiškų. Vartotojams, turintiems svetaines, galite naudoti pažangius šlamšto filtrus, esančius "Google Analytics". Šis įrankis gali atlikti reikalingus šlamšto el. Pašto darymo patikslinimus.

4. Neskleiskite jokios nuorodos iš šlamšto el. Pašto.

Dauguma šlamštų yra skirti aukai atlikti užduotis, kuri padidina atakos pažeidžiamumą. Kai kurie iš šių veiksmų yra išpuoliai. Jūs neturėtumėte spustelėti nuorodos iš šlamšto el. Laiškų. Kai kurie iš šių nuorodų gali atlikti užduotis, tokias kaip "SQL injekcija", arba netgi viešinti jūsų informaciją.

5. Negalima atidaryti priedų šlamšto el. Laiške.

Daugelyje šių priedų yra failų, kurie sąmoningai yra троянов ir virusai. Šie robotai gali pakenkti jūsų kompiuteriui įsilaužėliams, taip pat praranda vertingą informaciją, pvz., Naršyklės slaptažodžius. Kitais atvejais galima gauti šlamšto el. Laiškus, kuriais siekiama panaikinti svetainę, tikriausiai nesąžiningą konkurenciją.

Išvada

Yra daug būdų pašalinti šlamštą iš jūsų el. Laiškų. Šlamštas turi daug kenksmingo poveikio, kurio dauguma apsisukti, kad auka taptų tam tikru masalu. Šis vadovas gali padėti jums kovoti su šlamštu ir naudoti kitus metodus, kad padėtis būtų sveika. Kai kuriais atvejais žmonės gali pastebėti keletą bendrų šlamšto šaltinių ir juos juodajame sąraše Source .

November 28, 2017