Back to Question Center
0

"Semalt" palyginamos su "Segredo Sobre Como Se Tornar" "Bem Sucedido" Nr. "Mundo Dos Dados De Lance"

1 answers:

Verslo pasaulyje dažnai buvo laikoma, kad verslo analizė yra verslo"kairiųjų" analitikų karalystė, o kokybiškos darbo vietos, tokios kaip reklama ir rinkodara, kūrybingų kūrybos sričių karalystė. Šios dvi veiklos, nors ir būtinos verslo sėkmei, vargu ar kalba ta pačia kalba.

Igoras Gamanenko, Klientų sėkmės vadovas Semalt Skaitmeninės paslaugos teigia, kad didelių duomenų srautai pakeitė status quo. Šių didelių duomenų kūrėjai pagal visas apibrėžtis yra aukštynir ateinanti karta. Jie išgyvena savo gyvenimą socialinėje žiniasklaidoje, praktiškai visą savo kasdienę veiklą užfiksuojant tekstiniais pranešimais,skaitmenines nuotraukas ir jų grojaraščius bei jų pasirinkimus, paimtus iš interneto slapukų.

Jie bendrauja teksto kalbomis, jausmas ir atmintys, visi persiunčiami skaitmenine forma ir transformuojami į duomenis, kurie iš esmės koduojami bitais ir baitais. Ši skaitmeninės rinkodaros duomenų forma, sukurta skaitmenine ir socialine žiniasklaida atnešė šias dvi veiklos kartu. Todėl, norint būti sėkmingam, šio amžiaus verslo vadovai turi išmokti kalbėtis ir geekenes strategija ir abiejų stilių sintaksė yra duomenys.

Jei nenorite, kad jūsų verslas būtų pašalintas, turite priimti duomenis demokratija. Dideli duomenys tapo verslo veiklos gyvybe, todėl sukuriama nauja duomenų demokratija..Tai yra atvirosios irsurinkta minia. Be to, jo apimtis ir įvairovė puikūs, todėl sunku išlaikyti tradicinį ataskaitų teikimo procesą, kuris iš esmės yrapateikia duomenis gerai apibrėžtu procesu.

Vietoj to, verslo analitikai turi įdiegti savitarnos analizę, kad įsitikintųfronto linijos vadovai gauna reikalingus duomenis, kad priimtų sprendimus ir imtųsi tinkamų veiksmų. Turite daugiau formos duomenų tai yra mažiau apdorojama, įmonė gali užtikrinti duomenų valdymą, analizę, saugumą ir ataskaitų teikimą kaip apsauginius bėgius, kad užtikrintų informacijąsaugo tešlą saugiai ir tiksliai.

Rinkodaros specialistai turėjo išmokti naują duomenų ir analizės sintaksę. Tai jau nebėrapakankamai, kad nukreiptų klientus pagal statinius demografinius rodiklius. Dabar jie turi išmokti identifikuoti ir reaguoti į kylančius elgesio modeliusir pasirinkimus, kuriuos jie gauna iš savo klientų skaitmeninių pėdsakų.

Panašiai analitikai dabar mokosi rinkodaros kalbos ir kaip tai galiišversti į klientų elgesį ir pageidavimus, kurie gali būti matuojami ir analizuojami. Tokiu būdu, tiek rinkodaros, tiek analitikai gali kartukurti duomenų ataskaitų teikimo ir analitinius modelius, kurie atitiktų reikalavimus, susijusius su atgaliniais duomenimis ir pranešimais apie priekines puses.už jį.

Daugelis klientų tikslų yra labai sklandūs ir todėl negali būti fiksuoti specifikacijų rinkinys. Jie yra trumpalaikiai objektai, kurie ateina ir eina, panašiai kaip vandenynų bangos, ir dažniausiai banga praeina ilgai prieš parengta ir pristatoma ataskaita.

Todėl, jei nori būti sėkminga šiuolaikiniame "Big Data" pasaulyje, jums reikia sužinoti, kaip integruoti kiekybinius procesus, tokius kaip verslo analizė ir duomenų mokslas, su kokybiniu procesu, už pavyzdžiui, rinkodaros strategija ir sprendimų analizė. Tai atliksite, įsitvirtinsite sėkmei naujame skaitmeniniame kraštovaizdyje Source .

November 28, 2017