Back to Question Center
0

"Semalt" paaiškina, kodėl reikia užblokuoti robotai ir svetainių skaitytuvai

1 answers:

Galima sakyti, kad daugybė nuomonių, kurie ateina į jūsų svetainę, yra ne žmonių ir ne tikri šaltiniai, o tai nėra gerai, nes jūs turite atsikratyti, jei norite, kad jūsų svetainė augtų gyvenimas. Jei manote, kad srauto srautas yra geras ir patikimas, jūs darote didelę klaidą, nes "Google" gali išjungti "AdSense" paskyrą. Dažniausiai robotai matomi kaip žmonių srautas "Google Analytics", tačiau prieš tai nebuvo mėnesių - replica watch sites. Šiomis dienomis daugiau nei septyniasdešimt procentų srauto, kurį sukuria mažos svetainės, yra iš robotai ir netikrų šaltinių. Max Bell Semalt ekspertas įspėja, kad robotai visada bando patekti į jūsų svetainę daugybe būdų, ir jums gali būti neįmanoma jų atsikratyti .

Geri batai

Daugybė robočių, kurie aplanko jūsų svetaines, yra ne tik netikras ir nenaudingas; netgi jie naudingi jūsų tinklalapiams, jei jie yra nedideli. Pavyzdžiui, kai kuriuos gerus robotus naudoja pats "Google", norėdamas atrasti naują turinį internete. Beveik visi paieškos varikliai naudoja gerus robotus, norėdami nustatyti gaminių kokybę. Keičiamas jų kokybės nustatymo būdas, dabar jie naudojasi didžiulėmis "swarm" programinės įrangos paslaugomis..Spiečiai seka nuorodas, peršokti iš vienos svetainės į kitą ir indeksuoti naują ir pakeistą turinį. "Google" robotai yra sudėtingi, turintys gilius taisyklių rinkinius, kurie gali valdyti jų elgesį. Pavyzdžiui, "NoFollow" komanda ant nuorodų daro juos mažiau veiksmingos ir nematomos "Google" robotams .

Bad Bots

Blogi robotai yra tie, kurie sugadina jūsų svetainę ir negali suteikti jokios naudos. Jie sąmoningai ieškomi ir automatiškai indeksuojami. Jūsų turinys rodomas tiek žmonėms, tiek robotai, ignoruojant kokybę ir autentiškumą. Blogi robotai ignoruoja robotų nurodymus ir nenaudoja IP blokų, kad išlaikytų jūsų tinklalapių kokybę. Viena iš didžiausių problemų su šiais robotams yra tai, kad turinį sunku indeksuoti, ir jis vis dar paslėptas iš visuomenės, tuo tarpu jis lieka atviras įsilaužėliams, kurie gali pasiekti jūsų failus, kad jūsų sistema būtų pažeista. Taip pat yra šlamšto žinučių, kurie gali pakenkti jūsų svetainės našumui. Jie užpildo jūsų svetainę iš anksto nustatytais pranešimais, todėl filialo rinkodaros specialistai jaučiasi blogai.

Jei norite užblokuoti robotus

Jei jūs nuolat gaunate gerų robotų rodinius, jiems gali prireikti užblokuoti. Bet jei jūs gaunate rodinius iš blogų robotų, galite apsvarstyti galimybę juos blokuoti. Turėtumėte užblokuoti "Googlebot", kuria norite pašalinti svetainę iš paieškos rezultatų. Kita vertus, turėtumėte neabejotinai blokuoti spambots. Jei žinote apie savo svetainės apsaugą nuo DDOSing, būtina blokuoti robotų ir nepageidaujamo e. Pašto platintojų IP adresus. Visada atminkite, kad blogi robotai niekada rūpinosi savo robot.txt failais, o tai labai gaila, nes šio failo apsauga yra privaloma jūsų svetainės augimui ir jo našumui.

November 29, 2017