Back to Question Center
0

"Semalt Islamabad" ekspertas nustatydamas "Google Analytics", norėdamas pašalinti Ghost referrer

1 answers:

"Google Analytics" šlamštas tapo rimta problema. Dėl suaugusiųjų svetainių ir socialinių mygtukų siunčiamų nepageidaujamų laiškų srauto, žiniatinklio valdytojai tampa priblokšti visų filtruose, kuriuos jie sukūrė, norėdami valdyti nereikalingus duomenis, kuriuos gauna jų svetainės. Nereikia panikos, nes "Google Analytics" nustatymas slapto persiuntimo šlamštas yra gana lengvas. Visų pirma, jūs turėtumėte suprasti, kaip nukreipia šlamštą .

Jei norite, kad žmonės apsilankytų jūsų svetainėje ir suvoktų jūsų eismo kokybę, turėtumėte atkreipti dėmesį į baltųjų kepurių SEO technologijas.

Aukščiausi ekspertai iš Semalt , Sohail Sadiq, čia pateikia įtikinamą praktiką šiuo klausimu .

Negalima niekam atsikratyti persiuntimo šlamšto, nes jis kerta jūsų statistiką ir tam tikru mastu kenkia jūsų svetainės reitingui. Štai kodėl turėtumėte kuo greičiau pašalinti jį iš "Google Analytics" paskyros. "Darodar.com", "priceg.com", "iloveVitaly.com", "hulfingtonpost.com" ir "blackhatworth.com" yra dažniausiai naudojami persiuntimo šaltiniai, kurie "Google Analytics" naudotojams kelia nusivylimą .

Jei "Google Analytics" ataskaitoje pastebite srautą, jūsų greita reakcija gali būti maloni. Bet turėtumėte nerimauti dėl savo srauto kokybės ir jūsų svetainės atmetimo rodiklio. Tikėtina, kad nukreipimo šlamštas aplankys jūsų svetainę su 100% atmetimo rodikliu, o jūsų svetainėje praleistas laikas yra 0 sekundžių. Prieš priimdami ką nors dar, turėtumėte paklausti savęs "ar šis srautas yra patikimas ar ne". Jei ne, turėtumėte imtis priemonių, kad atsikratyti nepageidaujamų laiškų. Norėdami sužinoti, kokia yra jūsų srauto kilmė. Eikite į skyrių "Įsigijimas> Visos eismo> Persiuntimai" ir patikrinkite srauto šaltinius..Stenkitės įvertinti, iš kur iš tikrųjų atvyksta apsilankymai.

Rimtų nukreipimų trūkumas yra tai, kad jie naudojasi jūsų svetainės žvalgybos duomenimis ir padidina atmetimo rodiklį, kuris įtakoja jūsų paieškos sistemos reitingą per kelias dienas .

Šios problemos sprendimas

Jei spustelėjote nuorodą HulfingtonPost.com arba kitą šlamšto nuorodą, kuo greičiau turėtumėte uždaryti savo žiniatinklio naršyklę. Tada galite iš naujo jį atidaryti ir ištrinti slapukus ir istoriją, kad užtikrintumėte savo saugumą. Verta žinoti, kad įvairių rūšių šlamštas gali būti sprendžiamas įvairiais būdais. Kai kurie iš jų buvo aptarti toliau .

Creepy Crawler

Jis roplėsi apie žiniatinklį ir perduoda informaciją savo reikmėms. Jis atlieka įvairias užduotis spustelėjęs nuorodas ir kviečia jus spustelėti įtartinus saitus. Tai daugiausia gaunama iš skirtingų IP adresų, todėl negalite blokuoti srauto, neįtraukdami IP į savo "Google Analytics" paskyrą. Tačiau galite jį blokuoti savo .htaccess failuose.

Dvasios kreipimasis

Dvasios kreipimasis neapsilanko jūsų svetainėje. Jo dažniausiai pasitaikantys pavyzdžiai yra darodar.com ir ilovevitaly.co. Galite apsvarstyti redaguoti .htaccess failą, tačiau jis nesiektų jums naudos ir yra beprasmis, nes vaiduoklis yra gana galingas. Negalite blokuoti jų apsilankymų visame, bet galite išsaugoti savo stebėjimą "Google Analytics" paskyroje. Jie ketina apgauti "Google" stebėjimą ir naudoti atsitiktinius stebėjimo ID, kad atliktų savo užduotis. Tikėtina, kad jūsų identifikatorius buvo stebimas ir užregistruotas persiuntimo šlamštu, o dabar referalų apsilankymai rodomi "Google Analytics" ataskaitose. Jei norite užkirsti kelią šlamštui ir įtraukti įtartiną svetainę sąraše "Persiuntimo išbraukimas", naudokite filtrus Source .

November 29, 2017