Back to Question Center
0

"Semalt Expert" vadovauja, ką daryti, kai svetainės eismas yra apačioje

1 answers:

Tai panaši į košmarą, kai pamatysite, kad jūsų "SEO" našumas buvo įtrauktas į juodąjį "Google" ar kitų paieškos sistemų sąrašą , todėl nėra galimybės atsikratyti šios problemos. Kad jūsų svetainė gautų natūralų srautą, turėtumėte žaisti su raktiniais žodžiais, skelbti kokybės straipsnius ir nustatyti, kokios rūšies paieškos strategijos jūsų svetainėje reikalingos.

Turėtumėte prisiminti šiuos dalykus, kuriuos čia yra nurodęs Jasonas Adleris, pagrindinis ekspertas iš Semalt ekspertų, siekdamas išspręsti daugelį jūsų su SEO susijusių problemų .

Institucijos klaida: patikrinkite žiniatinklio valdytojo įrankius

Pirmasis ir svarbiausias dalykas yra tai, kad turėtumėte patikrinti žiniatinklio valdytojo įrankius ir rasti ten techninius patarimus. Apsilankykite atnaujiname su naujausiais įrankiais ir paimkite keletą iš jų, kad pašalintumėte problemas, dėl kurių gali greitai sumažėti jūsų svetainės našumas - spinner ii 60 series.

Bing ir "Google" teikia savo vartotojams daugybę įrankių. Galite patys atnaujinti save ir išvengti svetainių nuobaudų. Jei turite visus būtinus žiniatinklio valdytojo įrankius, yra tikimybė, kad jūsų svetainė bus gero reitingo paieškos rezultatuose. Jei neužregistravote ir patvirtinote savo svetaine naudodami tuos įrankius, greičiausiai laukiate problemos artimiausiomis dienomis .

Svarbumo problema: patikrinkite "Analytics"

Jei visi jūsų žiniatinklio valdytojo įrankiai atrodys gerai, turite eiti į "Google" paieškos užklausas, kad patvirtintumėte "Google" ataskaitas apie savo natūralaus paieškos srautą. Įsitikinkite, kad jis atitinka paieškos sistemos standartus. Priešingu atveju jūsų svetainė gali paveikti. Jei ataskaitos skiriasi, kiltų problemų, kurias turėsite išspręsti kuo anksčiau .

Jūs visada turėtumėte atkreipti dėmesį į jūsų svetainės našumą ir neleiskite jo mažėti bet kokia kaina. Kai išspręsite visas technines problemas, kitas žingsnis yra analizuoti svetainės pakeitimus ir išsaugoti juos. Jūsų straipsnių keitimas turėtų būti kuo anksčiau paveiktas. Atsisiųskite ataskaitas iš "Google Analytics" kiekvieną dieną ir palyginkite jas su kitais, kad galėtumėte pastebėti, kokie pakeitimai gali būti reikalingi jūsų pusėje .

Algoritminiai klausimai

Norėdami išspręsti algoritminius klausimus, turėtumėte patikrinti raktinius žodžius ir frazes. Turėtumėte atidžiai stebėti, ar jie gauna jūsų svetainės kokybišką srautą, ar visa tai labai lengvai galima patikrinti "Google Analytics".

Kitas žingsnis - patikrinti Penguin Tool ir užsiregistruoti čia. Turėtumėte sukurti "Google" paskyrą ir pridėti savo analizę, kad reguliariai gautumėte "Google" pagrindinius algoritmų atnaujinimus. Šis įrankis jums pasakys, ar svetainės našumas mažėja ir kokia gali būti to priežastis. Jei yra problema su jūsų svetaine ir jos algoritmu, "Penguin Tool" jus atnaujins. "Google" gali aptikti jūsų svetainę ir juodąjį sąrašą, jei neišsprendžiate šios problemos kuo anksčiau. Jūs visada turėtumėte išnagrinėti savo SEO praktiką ir pasirinkti tuos, kurie gali pasirodyti puikūs jūsų svetainėje. Nustatykite žemos kokybės straipsnius ir įdėkite atitinkamus raktinius žodžius, kad jie būtų geresni.

November 29, 2017