Back to Question Center
0

"Semalt Expert" pristato paslėptus "Facebook" ir "Twitter" gudrybes. Kiekvienas "SEO champion" turėtų sužinoti

1 answers:

Socialinės žiniasklaidos rinkodaros specialistai susiduria su daugybe iššūkių kasdien. Tai sudėtingiau yra tai, kad jis stebi dominančias temas ir įgyvendina geriausias strategijas, kad padidintų peržiūrų, bendrų, patinkančių ir komentarų skaičių svetainėje .

Nors socialinės žiniasklaidos rinkodaros specialistai žino visas "Facebook" ir "Twitter" gudrybių ir patarimų rūšis, tačiau niekuomet nebuvo atskleista internete "Semalt" klientų sėkmės vadybininko Oliver King. 8)

"Facebook": įrašyti nuorodą

Ar žinote, kad "Facebook" turi taupymo nuorodą, kuri visą laiką yra paslėpta? Kad padidintumėte turinio kokybę ir įtrauktumėte daugiau lankytojų šiame socialiniame tinkle, turite šią parinktį suaktyvinti. Tai padės jums optimizuoti svetainę ir lieka palaidota meniu skyriuje .

Twitter: Išsaugoti pagal išrinktasis

Yra daugybė būdų, kaip ištrinti savo tweets, ir galite sužinoti daugiau apie socialinės žiniasklaidos patarimus. "Twitter" ši parinktis leidžia kurti auditoriją ir jūsų svetainėje gali rasti daugybę nuomonių. Įsitikinkite, kad išmintingai pasirinkote savo viršelio vaizdą, o tai atitinka "Twitter" standartus.

"Facebook": redaguokite nuotraukas mobiliajame telefone

Tai yra vienas iš dalykų, kurį daugelis iš jūsų ignoruoja beveik kasdien." Facebook "yra vėlesnių galimybių, padedančių redaguoti nuotraukas, nesvarbu, ar naudojatės asmeniniu kompiuteriu, ar mobilusis įrenginys.Jei galbūt nebūčiau girdėję apie šią parinktį, akivaizdu, kad ji lieka paslėpta skyriuje "Meniu", ir dauguma iš mūsų nežino, kaip aktyvuoti ir naudoti šią parinktį. Tačiau kai visiškai įjungta, galite redaguoti daugybę nuotraukas, dalinkitės jais su socialine žiniasklaida ir per kelias sekundes išsaugokite mobiliojo įrenginio aplanką .

"Twitter": sužinokite, kas neseko tau

Jei esate tweeting apie savo verslą, svarbu žinoti, kas jus nesusijęs su "Twitter" ir kodėl. Faktas yra tas, kad dauguma žmonių nežino, kaip tai padaryti, bet galite apsilankyti "Twitter Analytics", kad galėtumėte sužinoti viską apie tai. Sužinodavusi, kas nusprendė nebeatsiminėti iš jūsų, galite sužinoti, kokio tipo žmonės jums nepatinka ir kodėl. Visa tai galiausiai padės jums įvertinti ir patobulinti dabartines strategijas. Tada galite suderinti šias strategijas pagal jūsų pasekėjų reikalavimus ir atitinkamai pritaikyti savo "Twitter" nustatymus .

"Facebook": sekite be draugui

Ar tu žinai, kas seka tave "Facebook"? Sąžiningai sakant, daugelis iš mūsų net nežino, kas yra jų pasekėjai. Naudodamiesi šia funkcija, kuri lieka paslėpta "Facebook", galite peržiūrėti žmonių, kurie kiekvieną dieną stebėjo jūsų įrašus, profilius. Tai suteiks jums idėją, kas čia yra jūsų gerovei ir kas gali jums sukurti problemų .

"Twitter": "Mute" funkcija

Twitter "Mute" funkcija yra tai, į ką reikia atkreipti dėmesį. Čia galite sužinoti, kokių tipų funkcijos ir parinktys gali būti nutildyti ir ką reikia pašalinti. Visa tai gali padidinti svetainės patikimumą internete, o jūsų stebėtojai liktų užsiėmę savaitėmis po savaites Source .

November 29, 2017