Back to Question Center
0

"Semalt Expert" pristatė triukus, kad apsaugotų jus nuo sukčiavimo internete

1 answers:

Jūs turite būti susipažinę su interneto sukčiavimo ir sukčiavimo sąvoka, ar ne? Abi yra vartojamos viena kitai ir iš tikrųjų nurodo tą patį dalyką. Sukčiavimas paprastai reiškia schemą, skirtą apginti nieko neišmintingus žmones jų pinigais, dažnai su pažadu, kad niekas neįgyja, kai pinigai pasikeičia rankomis. Kaip rodo pavadinimas, interneto sukčiavimas yra nukreiptas į interneto naršykles .

Klientų sėkmės vadovas Semalt , Lisa Mitchell, išsamiai apibūdina internetinius sukčiavimo atvejus, kad užtikrintų jūsų saugumą.

Kas yra pavojus?

Kiekvienas, naudojantis internetinę paslaugą bet kuriuo metu ir iš bet kurios pasaulio vietos, yra jautrus. Nesvarbu, ar jūs tikrinate įrašus savo socialinės žiniasklaidos tvarkaraštyje, el. Laiške ar kalbate apie pažinčių svetainę. Nuo pat atsiradimo internetas padėjo milijonams žiūrėti filmus, gauti naujienų, skaityti tinklaraščius, dirbti namuose ir dar daugiau. Deja, elektroninių nusikaltimų bylos padidėjo.

Kaip tai veikia

2017 m. Elektroninių nusikaltimų atvejų skaičius buvo 155% didesnis nei praėjusiais metais (2016 m.). Tai nėra gerai. Kaip tai netgi leidžiama atsitikti? Žinoma, dabar turėtume žinoti apie visus sukčiavimo atvejus, ar ne? Na, blogi vaikinai yra sumani aikštelė. Kiekvieną dieną jie sugalvojo naujus būdus, kaip pjauti ten, kur jie nesėjo.

Paimkite Nigerijos 419 sukčiavimo pavyzdį..Paprastai tai prasideda el. Laišku arba pranešimu, kurį siunčia nepalankioje padėtyje esanti mergaitė. Ji melsdavosi būti įpėdiniu, vyriausybės pareigūnu ar verslo ponia iš Nigerijos ar Siera Leonės. Dabar čia yra masalas: ponia norės, kad padėtumėte jai gauti savo pinigus iš vietos banko. Kaip? Siųsdamas tam tikrą atlygį, už kurį ji moka už banko tvarkymo mokestį. Ką gausite atgal? Didelė pinigų dalis. Tai niekada neįvyks. Kai nusiųsite pinigus, ponia dingsta į ploną orą. Kitais atvejais jie gali prašyti pateikti savo banko duomenis su teiginiu, kad jie nori siųsti pinigus į jūsų sąskaitą. Negalima to padaryti. Jūsų banko sąskaita bus pažeista. Kiek sandorio skamba pernelyg gerai, kad būtų tiesa, kai kurie žmonės mesti atsargiai vėją ir žaisti kartu .

Sukčiavimas

Tai, be abejo, labiausiai paplitęs sukčiavimo būdas. Tokiu atveju gaunate oficialų el. Laišką iš savo banko arba internetinės mokėjimo paslaugos, pvz., "Paypal". Jie nori pareikšti, kad jūsų sąskaita turi būti atnaujinta. Čia jie paragins jus spustelėti nuorodą arba pateikti savo duomenis, kad jie atnaujintų jums tą patį. Sukčiavimo sukčiavimas naudojamas siekiant pavogti asmeninius ir finansinius duomenis .

Paveikslinkite šią analogiją: jei kas nors pavogė jūsų kredito kortelę iš savo piniginės, paskambinę bankui greitai informuoti. Deja, elektroninis nusikaltimas yra sudėtingas, o ne toks paprastas. Visų pirma galite susipažinti su viskuo, susipažinę su visais internetiniais sukčiavimo tipais. Tai suteiks jums ramybės, jūsų asmeninė informacija išliks saugi, ir niekas nesikės jūsų pinigus be jūsų leidimo. Negalima būti scammed internete. Mėgaukitės patogiu internetu su ramybe Source .

November 28, 2017