Back to Question Center
0

"Semalt Expert" pasakoja apie "iThemes" saugos įskiepį

1 answers:

Tinklalapiai yra pažeidžiami virusų atakų daugybe būdų. Vartotojai, kurianti "WordPress" tinklalapius, gali būti užpulta, nes galimybė juos apsaugoti yra ribota. Pasak "iThemes" saugumo, kiekvieną dieną susikaupia daugiau kaip 30 000 naujų svetainių. Pavyzdžiui, kai kurie vartotojai turi silpnus slaptažodžius, kuriuos lengvai gali suklastoti klaviatūros skaitytuvai .

Svetainės saugumas yra svarbus kiekvieno svetainės savininko dėmesys. Klientai ir skaitytojai taip pat gali tapti netinkamos interneto svetainės kūrimo aukomis, todėl verslas gauna blogą reputaciją. Saugumo didinimas - tai geresnė investicija nei pasekmė saugumo pažeidimams. "IThemes" saugumo patarimai vartotojams sustiprinti jų naudotojo įgaliojimus, taip pat pateikiami kai kurie turtingi funkcijų naudotojų funkcionalumo įskiepiai, kurie pateikiami kaip nemokamas arba papildomas leidimas .

Oliveris Kingas, vienas iš pirmaujančių ekspertų iš Semalt ekspertų, pateikia čia "iThemes" saugos įskiepių katalogo apžvalgą .

"iThemes" saugumas yra geriausias "WordPress" saugos įskiepis. "iThemes" turi daugiau nei 30 funkcijų, kurios gali padėti apsaugoti jūsų svetainę nuo kai kurių bendrų grėsmių saugumui. Svarbiausia tai yra tai, kad "iThemes" saugumas klientams pasiekia 4,7 reitingą iš 5. Šis papildinys turi daugiau nei 4 milijonus parsisiuntimų. Norėdami paaiškinti, kaip veikia "iThemes" saugos įskiepis, galime naudoti nemokamo leidimo planą ir prisijungti prie jo prietaisų skydelio .

Įdiegę "iThemes" saugos įskiepį, galite gauti keletą saugumo galimybių savo svetainėje. Pirmasis pasirinkimas paprastai apsaugo jūsų svetainę, naudojant "Brute Force Network Protection" metodus, kad užtikrintų jūsų svetainę. Šis iššokantis mygtukas pateikia keletą pasirinkimų, įskaitant:

Atsarginė jūsų svetainė

Tai meniu, kuris padės jums sukurti savo svetainės atsarginę kopiją dabartine būkle. Atsarginė kopija gali apimti visą svetainę, duomenų bazę, taip pat įvairių tipų failus, pavyzdžiui, medijos failus. Bet kuriuo metu galite bet kada grįžti prie šios atsarginės kopijos, jei svetainės patvirtinime kažkas negerai.

Leisti failų atnaujinimą

Ši funkcija automatizuoja jūsų "wp-config.php" ir ".htaccess" failų atnaujinimą .

Saugok savo svetainę

Ši funkcija leidžia numatytuosius nustatymus svetainėje, kurie skiriasi nuo konfliktines papildinių ir temų .

Padėkite mums pagerinti

Ši funkcija leidžia saugumui rinkti anoniminius duomenis apie elementus, kuriuos reikia naudoti norint patobulinti saugos įtaiso funkcijas .

Turėtumėte spustelėti kiekvieną iš jų. Kai baigsite, jis automatiškai perkelia jus į prietaisų skydelį .

Prietaisų skydelis: prietaisų skydelyje yra daug apsaugos savybių, kad padėtų jums likti saugioje vietoje. Jos apima "Neužblokuokite save", "paleidimas", "Saugumo būsena" (kuri gali būti nustatyta kaip "aukšto prioriteto", "vidutinio prioriteto" arba "mažo prioriteto").

Taip pat yra Nustatymai, Išplėstiniai nustatymai, Atsarginės kopijos ir meniu Pagalba .

Išvados

"Ithemes" saugos įskiepis yra saugumo priemonė, kurią daugelyje svetainių reikia gerinti. Būtina prisiminti atsarginę svetainės kopiją prieš išbandydami kai kurias funkcijas. Taip yra todėl, kad "iThemes" saugos įskiepis gali sukelti tam tikrą neigiamą poveikį svetainėje, pavyzdžiui, kaip svetainė reaguoja į skirtingas situacijas. Apsaugos įskiepiai automatizuoja kai kuriuos išplėstinius šlamšto filtrus, taip pat IP adresų blokavimo funkcijas. Dėl to "iThemes" saugos įskiepis gali būti svarbus jūsų "WordPress" tinklalapyje Source .

November 29, 2017