Back to Question Center
0

"Semalt Expert" atskleidžia socialinės žiniasklaidos praktiką, kad padidėtų jūsų SEO

1 answers:

internetas pamažu pakeičia visus kitus tradicinius rinkodaros metodus, kuriuos žmonės praktikuoja šiais laikais. Pavyzdžiui, žiniatinklio valdytojai gali atlikti savo rinkodaros gudrybes naudodami tam tikras SEO automatizavimo priemones, tokias kaip "Google Analytics". Kitais atvejais kai kurie žmonės nori priklausyti nuo turinio rinkodaros patekti į savo klientus. Šie metodai stengiasi padidinti jūsų svetainės, prekės ženklo ar kitų aspektų, susijusių su visomis interneto programavimo funkcijomis, pvz., Interneto plėtra. Taip pat yra kitų atvejų, kai žmonės tinkamai nevykdo socialinės žiniasklaidos rinkodaros (SMM) metodų, nustatydami savo elektroninės komercijos svetaines - application web mobile.

Kai kurie SEO metodai, pagal kuriuos žiniatinklio valdytojai kuria sėkmingas e. Prekybos svetaines, yra šio vadovo, kurį pateikė "12" Semalt vyresnysis klientų sėkmės vadybininkas Nikas Chaykovskis:

Padidink savo pasekėjų skaičių

Socialinių žiniasklaidos sąskaitų tarnyba klestėjo su gerbėjų skaičiumi. Žmonės linkę pasikliauti svetainės paskyra, kurioje turi daug pasekėjų nei vienas su mažai. Turėtumėte naudoti viruso rinkodaros taktiką, kad paskyroje atkreiptumėte daug pasekėjų. Be to, labai svarbu išlaikyti glaudžią atsidavimą įvairiems klientams, kurie susiduria su svarbiais aspektais, kad visas internetinės rinkodaros užduotis būtų sėkminga. Taip pat galite padaryti tinklalapį pasiekti naujų pasekėjų iš tikrųjų pasekėjų sąrašo, skatindami bendrinti. Yra daug SEO automatizavimo įrankių, kurie gali padėti bet kokiam profesionalui padidinti jų rėmėjų skaičių..

Išoriniai ir atvykstantys ryšiai yra geri

Socialinės žiniasklaidos platformos yra tvirtas griežtų atgalinių šaltinių šaltinis. Yra daugybė atvejų, kai vartotojai gauna daugybę įeinančių nuorodų, kad svetainė padidintų reitingą. Atgalinės nuorodos, kurias sukūrė socialinės žiniasklaidos svetainė, laikomos kokybės atgalinėmis nuorodomis. Vartotojai naudingi tuo, kaip šie atgalinės nuorodos suteikia daug lankytojų į savo svetaines. Išorinės grįžtamieji ryšiai palaiko ryšių sultis, tinkamas naudoti taip, kaip naudotojai gauna naudos iš Atgalinės nuorodos. Taip pat yra kitų metodų, per kuriuos šie saitai gali turėti nuorodų sultis, padidindamos jūsų domeno valdžią .

Skatinti dalijimąsi

Galite daryti įtaką esamų pasekėjų sprendimui dalytis turiniu. Turėtumėte paskelbti turinį, kurį verta dalytis. Turinys pateikiamas taip, kaip žmonės atlieka svarbius rinkodaros aspektus. Žmonės taip pat susiduria su kūrybinėmis idėjomis aplink jūsų konkrečią nišą. Taip pat galima priversti žmones pasidalinti socialinės žiniasklaidos pranešimu interaktyviai. Vienas kūrybiškas būdas pritraukti auditoriją yra varžybų organizavimas. Konkursai, kur laimėtojas pristato nemokamą dovaną, gali padidinti jūsų svetainės įtraukimo laiką .

Išvada

Įvairūs žiniatinklio valdytojai taiko įvairius metodus, kurie padeda žmonėms pardavinėti internetą įvairiais mainais. Pagrindinės sėkmingos įmonės turi daug e-komercijos svetainių, atliekančių įvairius aspektus visame pasaulyje. Kitais atvejais SMM ir kiti interneto rinkodaros įgūdžiai leidžia nariams atkreipti lankytojus, kurie vėliau tampa klientais. Kai kurie būdai, kuriais galite atlikti sėkmingą SMM kampaniją, pvz., "Twitter", yra šiame vadove. Galite sukurti ir vykdyti vieną sėkmingą interneto rinkodaros svetainę, taip pat kitus sėkmingus internetinius bandymus .

November 29, 2017