Back to Question Center
0

"Semalt Expert" atskleidžia "Facebook" ir "Twitter" gudrybes SMO ir SMM

1 answers:

Ar turite idėją, kaip gauti daugybę nuomonių iš "Twitter" ir "Facebook"? Būtų neteisinga teigti, kad "Facebook" ir "Twitter" yra du pažangiausi socialinės žiniasklaidos tinklai, kurie užtikrina puikias įtraukimo galimybes, jei juos išmintingai naudojate ir optimizuosite pagrindines jų funkcijas. Socialinių žiniasklaidos rinkodaros srityje tai nėra sunkus darbas, tačiau naujokams gali būti neįmanoma gauti pageidaujamų rezultatų, nes jie nežino apie pažangias metodikas. Turite persvarstyti "FaceBook" ir "Twitter" taisykles ir taisykles bei analizuoti, kaip galite kasdien kurti įdomų turinį - sharepoint web hosting in portland.

Frankas Abagnale (Frank Abagnale), vienas iš pirmaujančių ekspertų iš "Semalt" "Skaitmeninių paslaugų", pasidalijo šiame straipsnyje su keletu patarimų, kaip įgyti pakankamos patirties.

Rašyti susijusius vaizdo įrašus

Pirmas dalykas, kurį turėtumėte nepamiršti, yra tas, kad jūs skelbiate su temomis susijusį turinį ir vaizdo įrašus, tiek "Facebook", tiek "Twitter". Svarbu stebėti, ką jūsų sekėjai mėgsta atitinkamai skaityti, stebėti ir valdyti jūsų socialinės žiniasklaidos svetaines. Dauguma žmonių nežino, kad generuoti ekologišką srautą iš "Twitter" ir "Facebook" yra labai lengva. Kiekvieną dieną nereikia rašyti šimtus tūkstančių dalykų. Tik vienas dalykas per valandą su įdomiais vaizdo įrašais ir trumpais įrašais atliktų darbą tau..

Dalintis Citata Nuotraukos

Jei negalėjote rasti tinkamų vaizdo įrašų, galite bendrinti kainas ir nuotraukas savo socialinės žiniasklaidos svetainėse. Žmonės mėgsta įkvėpimų citatas, kurios palaiko psichinį lygį ir sukuria teigiamą jų asmenybę. Jūs galite padėti jiems atsikratyti visų problemų ir emocijų, dalindamasis nuotraukų pasiūlymais kas pusę valandos. Tai padės jums gauti kokybiškų rezultatų ir gali didinti jūsų pranešimų sąveiką bei jūsų svetainės nuomonių skaičių.

Tikslinė jūsų organiniai pranešimai

Jei "Facebook" apribojo jūsų įrašus keliems žmonėms, geriausias pasirinkimas yra nukreipti į jūsų organinius pranešimus per "Facebook" skelbimus. Tokiu būdu jūsų žinutės ir svetainė gali suteikti vis daugiau ir daugiau galimybių internete ir gali padėti suprasti jūsų prekės ženklą. Ne tik "Facebook", bet ir "Twitter" yra geras būdas padidinti jūsų pasiekiamumą internete. Galite naudoti savo skelbimus, kurie jums nereikės daug kainuoti, bet galėsite gauti labai gerų rezultatų .

Gaukite "Creative" su tendencijomis temomis

"Facebook" ir "Twitter" dar labiau artimesni realiam laikui, kai kalbama apie tendencijas ir garsus, galite kurti kūrybingus temos, kad padidintumėte savo socialinės žiniasklaidos mėgėjus. Rekomenduojame vis daugiau ir daugiau dalintis naujienų straipsniais ir populiarėjančiomis žinutėmis. Tai padidintų jūsų svetainės ir socialinės žiniasklaidos profilį daugiau nei kiti, ir jūsų galimybės daug gerbėjų galiausiai padidėtų .

kurti ir dalintis kurortuose sąrašuose

Sukurtas sąrašus galima sukurti ir dalytis "Twitter" ir "Facebook". Šios socialinės žiniasklaidos svetainės filtruojasi savo paieškos rezultatus ir gauna jų lankytojus su tam tikru būdu saugomu ir informaciniu turiniu. Jei kuriate tokius pranešimus ir daugybę turinio, per keletą savaičių galite gauti daug gerbėjų ir pasekėjų .

November 29, 2017