Back to Question Center
0

"Semalt Expert" apie internetinius sukčiavimus - Kas kaip

1 answers:

Sukčiavimo internete dažnumas didėja. Šiandien, kai jūs stebite šį monitorių tavetiesiog negaliu pasakyti, kas yra tikras ir kas yra sukčiai. Jie (blogi vaikinai) išmoko, kaip pasislėpti ir atmesti tūkstančius žmoniųramybė per savo antics.

Tačiau jūs galite apsisaugoti. Tai lengva: susipažinti su bendruojuinternetiniai sukčiavimo atvejai. Jasonas Adleris, ekspertas iš Semalt ,mano, kad tai padės išlaikyti jūsų konfidencialią informaciją, banko duomenis ir pinigus.

Visuomet nepamirškite niekada siųsti pinigų ar atskleisti kredito kortelės duomenis niekam, ko nei jūs nei žinote, nei pasitikite.

romanų sukčiavimas

Pažinčių svetainės padėjo tūkstančiams rasti meilę. Deja, keletas blogų elementųišmeta internetinius pažinutus į netinkamą dėmesį. Buk atsargus. Pažintys sukčiai pasirodė teisėtose pažinčių svetainėse ir tomis, kurios buvo sukurtosvilna nenustebinantys žmonės. Taip atsitinka:

  • Pranešk apie netikrą tinklalapį (kuris išduodamas teisėtam), sukčiavėjas jus apkaltinasukurti paskyrą, užmegzti ryšį ir bendrauti su potencialiais mėgėjais / partneriais. Norėdami to išvengti, patikrinkite pažinčių svetainių apžvalgas, kad žinotumėte, kas yragerai ir kas ne.
  • Teisėtoje svetainėje sukčiavimu sukuriama sąskaita. Jie apsimestiJus domina, bet tikra prasme jie neturi jokios naudos. Tada jie atneš sergantįjį arba avariją, dėl kurios jiems reikia pinigų:kurią dalį jie paprašo, kad jūs įstrigtumėte. Kitais atvejais jie gali pasididėti jums dovanomis, tada jie prašo jūsų banko rekvizitųsu pažadu išsiųsti jums pinigus.

Konkursas, loterija ir loterijos sukčiavimas

Tai yra labiausiai paplitęs el. Pašto ir internetinio sukčiavimo tipas. Gausite el. Laišką arba apranešimą savo socialinės žiniasklaidos sąskaitoje, informuojantį, kad laimėjote prizą, kurį galite reikalauti, jei mokate arba pateikiate savo kredito kortelės duomenis.Jie stengiasi įtikinti jus, kad tai yra mokesčių reikalavimas ar kažkas panašaus..Neapsigaukite. Tai klastingas. Tai sukčiavimas. Jei tunedalyvavę jokioje loterijoje, loterijoje ar labdaroje, būkite atsargūs.

Šlamšto sukčiavimas

Tai užpildo jūsų pašto dėžutę. Šiuo sukčiavimu žmogus gali apsimesti domisijūsų produktai / paslaugos, arba tai gali būti organizacija, suinteresuota verstis su jumis. Jei jie prašo pinigų, kad padėtų jiems tvarkytimokėjimas jų pabaigoje, tuomet tu gali būti dėl bjaurių staigmenų. Kartais jie prašo jūsų kredito informacijos, nors šiuo atvejujie nori tapti jūsų banku ar bet kokia legionuota organizacija, su kuria dažnai bendraujate. Nespauskite nuorodų, nebent paskambintumėte bankąpatvirtinti tą patį. Be to, galite susidurti su permokėta sukčiavimu, kai klientas teigia, kad už paslaugą yra permokėtas.Jie prašys grąžinti pinigus iš jūsų.

Įdarbinimo sukčiai

Geras pavyzdys būtų pavyzdys "darbas iš namų", kuris žada tūkstančiusdolerių už nedidelį darbą. Kitais atvejais jums garantuotas geras darbas su nuostabiu atlyginimu. Vis dėlto yra sugauti. Turite sumokėti mokestįsaugoti darbą. Neapsigaukite pinigų tokiu sukčiavimu.

pirkti / parduoti aukcioną sukčiai

Žmonės, perėję prie apsipirkimo internete ir kainų siūlymo, sukėlė sukčiai:pirkti / parduoti aukcioną sukčiai. Kai siūlysite produktą ir nesugebėsite laimėti pasiūlymo, eikite į savo verslą. Tada jūs gaunate skambutį iš kažkoreikalaujant, kad laimėtojas būtų atmestas, o dabar jūs laimėjote pasiūlymą. Ko jie nori Dirbti ne platformoje (svetainėje). NeDare tai padaryti. Jūs būsite apgaudinėjamas iš savo pinigų ir negausite kainos (nesvarbu, kokia buvo jūsų kaina).

Veisėjų sukčiavimas

Šioje interneto scammer, šunų veisėjas vitrina savo šuniukus, kuriuos jis yraparduoti. Jie siunčia registracijos dokumentus ir daug nuotraukų. Norėdami užbaigti sandorį, jūsų paprašys sumokėti pristatymo mokestį, kuris bus tadagrąžinti. Galų gale jūs sumokėsite pinigus, o jūs negausite šuniuko. Jų linija taip pat yra neatsakyta Source .

November 28, 2017