Back to Question Center
0

"Semalt Expert" apibūdina "Google Analytics" ypatybes, kurias turi žinoti "SEO Champ"

1 answers:

Nėra jokios abejonės, kad "Google Analytics" yra viena iš svarbiausių ir esminių priemonių, kai reikia suprasti savo auditoriją ir jos skonį. Šis įrankis leidžia giliau suskaidyti į straipsnius, kuriuos skaitytojai nori perskaityti, apie tas platformas, kurias jie patraukia, ir kelią, kuris juos verčia pirkti jūsų produktus ir paslaugas. Tiek didelės, tiek mažosios įmonės naudoja "Google Analytics" ir naudoja savo funkcijas, derina savo svetainių duomenis ir planuoja puikias rinkodaros strategijas .

Prieš dvejus metus šimtai įmonių naudojo "Google Analytics" savo duomenų rinkimo ir skaitmeninės rinkodaros strategijos dalimi. Visų dydžių įmonės naudoja žiniatinklio analizės įrankius , o dauguma jų teikia pirmenybę "Google Analytics". "Google Analytics" konkurentai yra "Adobe", "Webtrends" ir daugelis kitų. Bet kuri iš jų negali būti tokia pat sėkminga kaip "Google Analytics" .

Kai kurių puikias "Google Analytics" funkcijas čia aptarė Nik Kellykovskis, vyresnysis klientų sėkmės vadybininkas Semalt ..

svertinis rūšiuoti

Kai analizuojame, kaip veikia jūsų svetainė ir jos skirtingi puslapiai, tai atmetimo rodiklis, į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį. Be to, turėtumėte patikrinti savo puslapio peržiūrų skaičių, srauto kokybę ir naudotojų IP adresus. Norėdami tai padaryti, spustelėkite antraštės antraštę ir rūšiuoti problemas po vieną. Stenkitės, kad puslapiai būtų surūšiuoti pagal atmetimo rodiklį, tačiau tai visiškai neleidžia jūsų tinklalapiams gauti kokybiško srauto. Vietoj to turėtumėte rūšiuoti puslapių peržiūras ir stengtis smarkiai sumažinti neigiamą našumą. Ši funkcija yra tik "Google Analytics" ir gali suteikti daug naudos .

Paieška svetainėje

Galima sakyti, kad visose svetainėse yra paieškos juosta, skirta vartotojams susiaurinti tai, ko jie ieško. Paieškos barai pagreitina paieškos procesą, taupydami daug laiko jūsų vartotojams. Ši funkcija yra "Google Analytics" dalis, o juostą galite rasti skiltyje "Svetainių paieška". Naudodami šį įrankį galite pamatyti, kokių tipų produktai ir paslaugos labiausiai tinka jūsų auditorijai ir kaip lengvai naršyti jūsų svetainę .

pakartotinės rinkodaros sąrašai

Pakartotinės rinkodaros sąrašai yra naudingi rinkodaros tikslais. Jie leidžia pasiekti daugybę potencialių klientų ir apsikeisti lankytojais į pardavimus. Jie renka duomenis apie lankytojus, pritraukia juos į savo svetainę ir produktus. Ši puiki funkcija yra "Google Analytics" ir tai puikus būdas pasiekti didžiąją jūsų auditoriją, be to, nereikia investuoti į jūsų rinkodaros strategijas ir socialinės žiniasklaidos skelbimus. Jei norite koreguoti savo nustatymus, turėtumėte pereiti į "Google Analytics" skirsnį "Administratorius" ir stulpelyje pavadinimu "Turtas" spustelėkite "Pakartotinė rinkodara". Įjungę šią parinktį galėsite kurti vis daugiau auditorijų, atsižvelgdami į jūsų poreikius. Taip pat galite juos pridėti prie savo būsimų "AdWords" skelbimų kampanijų. Tai puiki "Google Analytics" funkcija, suteikianti jums kokybiškų rezultatų Source .

November 29, 2017