Back to Question Center
0

"Semalt" ekspertas žino, kaip nemokamai "Google Analytics" iš triukšmo

1 answers:

"Google Analytics" atliekamas metodologinis auditas yra labai svarbus. Judėdamas, Ivanas Konovalovas, aukščiausiasis ekspertas iš Semalt , pasakys, kaip atsikratyti triukšmo naudojant tam tikrus pagrindinius filtrus.

"Google Analytics" yra viena iš galingiausių platformų, leidžiančių suprasti ir vertingą informaciją apie jūsų svetaines. Visi jie gali tiesiogiai ar netiesiogiai paveikti jūsų verslo augimą - un hosting. Prieš iškasdami kai kuriuos kostiumus, turite priimti tam tikrus svarbius sprendimus ir pasirinkti patikimus šaltinius, kad atsikratytų triukšmo .

Galima sakyti, kad "Google Analytics" skleidžiamas triukšmas yra labai svarbus. Turėtumėte dažnai keisti savo duomenis ir rasti būdų, kaip filtruoti triukšmą. Be to, turėtumėte išsiaiškinti, kokio tipo srautą gauna jūsų svetainė ir kaip išlaikyti jo kokybę. Kelių svetainių kūrimas yra lengvas, tačiau daug sunkiau susidoroti su daugybe nuomonių, užtikrinant, kad jūsų svetainėje būtų gauti kokybiški įvykiai. Jums gali taip pat sunku susidoroti su paskyros struktūromis ir reikalauti, kad kažkieno pagalbos šiuo klausimu. Tačiau kai kurie dalykai yra svarbūs mums visiems .

"Google Analytics" filtrų pristatymas

"Google Analytics" filtrai, kaip matyti iš jo pavadinimo, suteikia mums galimybę keisti ir apriboti duomenis. Paprastai tai galima peržiūrėti puslapio peržiūros skiltyje. "Google Analytics" turi savo sąsają, leidžiančią vartotojams kurti daugiausiai jų labiausiai tinkančius filtrus..Kiekvienas filtras turi savo funkcijas ir filtrus. Galite išskirti arba įtraukti konkrečius duomenis. Be to, galite sukurti pasirinktinius filtrus, kurie naudojami pagal užsakymus, kuriuos jie paminėjo skyriuose priskyrimo filtras .

Atsikratyti triukšmo pagrindiniais filtrais

Svarbu pritaikyti filtrus į jūsų nuomonę, nes tai turi įtakos gaunamiems ir išeinantiems duomenims. Galite atkurti filtruotus failus ir informacijos rinkinį kur nors savo kompiuteryje.

Tačiau prieš tai darydami turėtumėte nepamiršti šių dalykų:

1. Išskyrus vidinį IP filtrą

Turite pašalinti savo organizacijos peržiūrą, kad užtikrintumėte eismo kokybę. Beveik visos įsitvirtinusios įmonės tai daro ir keičia savo duomenis. Apsilankymai iš jūsų biuro skiriasi nuo išorinių šaltinių apsilankymų. Galite išskirti vidinius IP adresus iš "Google Analytics" peržiūros skilties. Taip pat galima naudoti įvairius filtrus tinklams su keliais IP adresais. Jei jūsų svetainė yra gana didelė ir jūs naudojate "Google" tvarkyklės funkciją, turite nustoti siųsti rodinius į savo svetaines, kurios buvo pakeistos "Google" tvarkyklėje, taikant tam tikras taisykles ir makrokomandas .

2. Mažojo lango filtrai ir kampanijos atributas

Turite priversti kampanijas ir jų požymius pritaikyti mažų raidžių filtrus, kad jie būtų kokybiški. Kai naudojate žymėjimo parametrą, skirtą sukurti tinkintą URL svetainių kampanijai, kiekvieną parametrą turėtumėte pavadinti pagal auditorijos tipą ir už jį sukurtą filtrą. Pvz., Galite pavadinti filtrą "LinkedIn" ir pradėti gauti srautą tiesiai iš šios socialinės žiniasklaidos svetainės .

Išvada

Tai yra keletas labai paprastų filtro idėjų, kaip atsikratyti triukšmo. Tikimės, kad iš šių idėjų gausite pakankamai informacijos ir galėsite išlaikyti savo svetainės kokybę ir patikimumą .

November 29, 2017