Back to Question Center
0

"Semalt" ekspertas: kodėl ir kaip pranešti apie vidinį ir išorinį srautą "Google Analytics"

1 answers:

Kalbant apie "Google Analytics" paskyros nustatymą, labai svarbu atskirti vidinius srauto šaltinius nuo išorinių šaltinių. Mes paprastai pradedame gaudami jūsų IP adresą, tada tęskite blokuoti vidinį srautą, kad ataskaitoje būtų rodomi tik vidiniai srautai. Be to, mes galime nuspręsti palyginti išorinį srautą su vidiniu srautu, galbūt nustatydami įvairius rodinius ir filtrus.

Julia Vashneva, vyresnysis klientų sėkmės vadybininkas Semalt , čia pateikia įtikinamą praktiką šiuo klausimu .

Siekiant išlaikyti vidinį srautą atskirai nuo išorinio srauto, turite gerai žinoti visus savo organizacijos vidinius IP adresus. Jei norite gauti išsamų visų vidinių IP adresų sąrašą, galite susisiekti su įmonės IT departamentu. Tai gali būti vienas IP adresas arba keli adresai skirtingiems pastatams ar skyriams.

Tačiau jei šie duomenys jums nėra, visada galite nustatyti savo ir kitų IP adresus naudodami "Google" paiešką "Kas yra mano IP". Mažoms organizacijoms tai greičiausiai bus tik vienas IP, kurį naudoja visi kompiuteriai sistemoje.

Jei vidinės srauto duomenų analizė nėra susijusi su jūsų organizacija ir niekada nebus, tada patartina ją blokuoti iš visų ataskaitų duomenų. Tai galima pasiekti išimdami vidinius duomenis iš numatytojo "Google Analytics" rodinio..

Atliekant modifikacijas pagal nutylėjimą yra gana ekstremali užduotis, ji gali būti naudinga tais atvejais, kai vidinių naudotojų elgesio svetainėje tendencija riboti statistiką. Akivaizdu, kad vidaus vartotojų statistika nebus reikalinga. Jei turite išlaikyti kombinuotų išorinių ir vidinių duomenų vientisumą, vietoj to reikės palyginti vidinį ar išorinį srautą.

Vidaus eismo blokavimo procesas yra gana lengvas. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra prisijungti prie savo "Google Analytics" paskyros ir apsilankyti "Admin" skydelyje. Tada turėsite pasirinkti paskyrą ir nuosavybę, kurios tikslas yra pašalinti srautą, pasirinkite "Filtrai" po skirtuku Visi svetainės duomenys ir pasirinkite Naujas filtras.

Jūs galite pavadinti filtrą Išskirti vidinį srautą. Galiausiai pasirinksite iš anksto nustatytą filtrą, po to - Išskirti, tada įveskite vidinį IP adresą. Jei turite kelis adresus, kuriuos norite užblokuoti, turite pakartoti procesą .

Jei manote, kad svarbu suvokti išorinių ir vidinių naudotojų elgesį, labai svarbu išlaikyti "Visų svetainės duomenų rodinio" vientisumą. Norėdami tai pasiekti, viskas, ką turime padaryti, yra sukurti naujus rodinius, specialiai pritaikytus išoriniam ir vidiniam srautui. Šiuo atveju vidinis vaizdas sukurtas įtraukiant srautą iš vidinių IP. Kita vertus, išorinis vaizdas yra sukurtas pašalinus visą vidinį srautą.

Nustatę išorinius ir vidinius rodinius, galite perjungti visus žiniatinklio svetainės duomenis, išorinius ir vidinius rodinius, kad užtikrintumėte išsamią ataskaitų teikimą. Norėdami gauti prieigą prie kiekvieno rodinio, galite apsilankyti "Google Analytics" namų skirtuke. Arba galite pasirinkti pereiti prie savo rodinio tiesiai iš išskleidžiamo sąrašo "Paskyros" Source .

November 29, 2017