Back to Question Center
0

"Semalt" ekspertas iliustruoja, kaip nustatyti "Self-Referrals" "Google Analytics"

1 answers:

Igoras Gamanenko, Semalt klientų sėkmės vadybininkas, pateikia išsamų vadovą, kaip valdyti savęs peradresavimus "Google Analytics".

Mūsų įmonėje mes atliekame daugybę didelių verslo darbų su "Google Analytics". Paprastai, kai atliekame klientų analitikų peržiūrą, mes įprastai atrandame pagrindinius savęs perdavimo klausimus.

Panašiai, vėlavome, kad kontaktuojame su daugybe kontaktų, susijusių su savęs peradresavimu. Paprastai mums reikėjo sudaryti tinklaraščio įrašą geriausiu būdu juos išspręsti. Jei neprieštaraujate papildomai, užpildykite mus, ar šis pranešimas padėjo išspręsti jūsų rūpesčius.

Ką reiškia "Google Analytics" savęs perdavimo priemonė?

Savęs peradresavimai "Google Analytics" yra tai, kur stebite, kad jūsų vieta pasirodė referalų ataskaitose. Daugeliu atvejų tai vieta, kuriai trūksta tokio kodo, arba yra sutvarkymo problema, dėl kurios vienas svečias suaktyvina įvairius seansus, kai turėtų būti tik vienas .

Nepaprastais atvejais savęs peradresavimui nereikia inicijuoti akimirkos sesijos, kad atliktų savęs kreipimąsi.

Netikėtai, kad jūs sukūrėte "Google Analytics", leidžiančią atsekti kryžminius per sesijas per įvairius domenus ir papildomai į padomenius, šiek tiek savęs peradresavimų lygis yra normalus.

Nepaisant to, kad jūs pastebėjote daug savęs persiuntimų savo raštuose, tai įmanoma įsivaizduoti, yra problema .

Kodėl jums patartina konfigūruoti savęs peradresavimus

?

Savęs peradresavimai "Google Analytics" gali paveikti elgesį, elgseną ir keisti informaciją. Tai yra iš esmės didžioji jūsų informacijos dalis! Turėtume ištirti.

Savęs perdavimo poveikis informacijos įsigijimui, nes jis klaidina išplečiamas artėjimo tūpti seansas, daugiausia referalų atveju. Tais atvejais, kai akimirksniu sesija dar nėra prasidėjusi ir savęs perdavimo vis tiek pasitaiko, judėjimas, kylantis iš kanalų, tokių kaip tiesioginis ir CPC, iš tikrųjų gali būti pažymėtas kaip srautas, kylantis iš referalų.

Du pagrindiniai "Google Analytics" savireguliavimo varikliai

Du pagrindiniai savęs perdavimo tipai kyla iš:

  • Kryžminio ploto stebėjimo išjungimas
  • Nėra tokio kodo platformoje

Jei trūksta tokio kodo platformoje, tai baigsis sesija ir pradedamas dar vienas seansas, kai klientas prikabins prie jūsų svetainės, kurioje yra stebėjimo kodas.

Atnaujinimas: papildomi klausimai, susiję su savęs perdavimais

Po to, kai nustatėte didžiulį skaičių savęs perduodamų problemų, taip pat pabrėžėme dvi skirtingas savęs persiuntimo priežastis:

  • UTM etikečių prasta naudojimas vidiniuose jungtyse
  • antraštės informacijos kontrolė

Jei esate pažymėjęs ryšius su UTM veiksniu, maloniai sustokite. Greičiau susisiekite su mumis, kad galėtumėte pasinaudoti pasirinktais matmenimis ir kanalais, kad galėtumėte atsekti savo vidinius mūšius. Tai labiau įgudęs ir neperrašomas, kai judėjimas iš pradžių kilęs.

Dėl netikėtumo, kad jūs pažvelgėte į visas žinomas problemas ir manote, kad kontrolės antraštės informacija gali būti susirūpinusi, susisiekite su mumis, norėdami gauti daugiau duomenų.

Atskyrimas savęs perdavimo pristatymo puslapio ataskaitoje

Supratimas, kas sukelia jūsų savęs peradresavimus, turėtų būti įmanomas trimis etapais. Trečiajame etape sukonfigūravome jūsų "Google Analytics" platformą, kurią jums reikės išnagrinėti. Trys etapai yra tokie:

  • Aplankykite pristatymo puslapio ataskaitą.
  • Vykdykite pagalbinio parametro "Full Referrer"
  • .
  • Išplėstinio segmento vykdymas
  • Source .
November 29, 2017