Back to Question Center
0

"Semalt" ekspertas įdiegiant subdomeną ir kryžminį domenų stebėjimą "Universal Analytics"

1 answers:

Tinklalapio administratoriai dažnai klaidingai taikomi kryžminio domeno ir subdomeno stebėjimui. Kai turite daug padomenių, jie turi stebėti tinkamą srauto informaciją "Google Analytics". Kaip rodo jūsų svetainės struktūros idėja, naudojimas yra skiriamas.

Norėdami pasisekti, pasitarkite su Semalt klientų sėkmės vadovo Ivano Konovalovo patarimais.

Netikėtai, kad turite atskirą domeną ir skirtingus subdomenus, kurie yra nagrinėjami vienišiose svetainėse, tuomet turite aktualizuoti padomenių sekimą.

Jei turite skirtingų sričių domenus ir bent vieną subdomeną, su kuriuo susiduria vieniša svetainė, tuomet turite aktualizuoti kryžminio atstumo stebėjimą.

1 skirsnis. Jei turite vienodą domeną su skirtingais subdomenais

.

Turėtume įsivaizduoti, kad jūsų svetainėje samplee.com yra universalus tinklalapio formatas, esantis m.sample.com (aš nurodo jautrią svetainę, o ne dvi atskiros vietos mobiliesiems ir staliniams kompiuteriams). Nepavykus atlikti subdomeno atsekimo, nešiojama svetainė bus nagrinėjama kaip persiuntimas bet kuriame taške, kuriame bet kuris klientas pateks į darbalaukio platformą iš universalios svetainės.

Tai nėra labiausiai tinkamas būdas rasti jūsų vietas, nes dvi vietovės yra susijusios su viena priežastimi, o judėjimas iš bet kurios vietos turėtų būti panašus kanalas ir šaltinis.

"Google Analytics" naudojantis ir "neprisijungęs" skatinant

Norėdami išvengti to, kad galėtumėte ištirti tinkamą datą, labai svarbu, kad analizė būtų įtraukta į subdomeną .

1..Labiausiai efektyvus būdas stebėti poddomenų veiklą naudojant plačiai paplitusią "Analytics"

Svarbu atkreipti dėmesį: nereikia išplėsti stebėjimo turinio patobulinimų. Prieš pradedant naudoti "Google Analytics" pavyzdį, poindomenas buvo baigtas, pasibaigus egzaminui po turinio.

Atmetimo nukreipimas

Reikia pažymėti:

Jums nereikia įtraukti subdomenų į persiuntimo draudimo kategoriją, nes Tyrimas taip pat pripažįsta su pagrindiniu plotu susijusius padomenius.

2. Įklijuokite pilnus URL "Analytics"

Naudojant atskirą peržiūrą, sunku atpažinti prieglobos pavadinimą, nes "Google Analytics" rodo URL be vietos pavadinimo.

3. Veiksmingiausias būdas stebėti savo paskirties vietas nepriklausomai

Kai kuriais atvejais turite turėti galimybę sekti svetainės, subdomenų ir mobiliųjų svetainių savybes "Analytics" sistemoje.

Galite padaryti taip, padarydami dvi perspektyvas: vieną savo pagrindinei sričiai, taip pat vieną savo subdomenų sričiai.

2 skirsnis. Jei turite įvairių sričių, turinčių mažiausiai vieną subdomeną, kuriai taikoma vieniša svetainė.

1. Pirmiausia turite įtraukti visas pagrindines sritis į "Nutraukimo draudimą"

Svarbu pažymėti: jums nereikia įtraukti subdomenų į persiuntimo draudimų sąrašą, nes "Analytics" atitinkamai pripažįsta su pagrindiniu plotu susijusius padomenius.

2. Pridėkite pilnus URL "Analytics"

Žr. Naudojimo tvarką 1 skirsnyje.

3. Cross Area Connecting

Norėdami susilaikyti nuo posėdžio ir laikyti dvieją vizitą kaip vienintelę sesiją, mes turime perduoti panašų elgesį su paskata antrajai sričiai Source .

November 29, 2017