Back to Question Center
0

"Semalt" akcijos yra naudingos patarimai, kaip nustoti bijoti pataikymų

1 answers:

Sukčiavimas apibrėžiamas kaip siaubingas būdas ištrinti slaptažodžius ir duomenis elektroniniais ryšių kanalais be savininko žinios. Sukčiavimas egzistavo maždaug du dešimtmečius, tačiau, stebėtis, žmonės vis tiek patenka į auka.

Oliveris Kingas "Semalt" skaitmeninių paslaugų klientų sėkmės vadybininkas dalijasi savo patirtimi, kaip apsisaugoti nuo sukčiavimo.

2013 m. Birželio mėn. "Kaspersky Lab", saugumo tarnyba apskaičiavo, kad per pastaruosius metus maždaug 37,3 milijono žmonių nukentėjo nuo sukčiavimo išpuolių. Tarp paveiktų yra 1 mln. JK piliečių. Pasak "Symantec", sukčiavimo veikla 2013 m. Per dieną buvo 392 elektroniniai laiškai.

Šlamšto filtrai, kuriuos naudoja žiniatinklio pašto paslaugų teikėjai ir įmonės, yra labai svarbūs apgaulingų išpuolių prevencijai. Tačiau, jei kai kurie atranda kelią į jūsų pašto dėžutę, jie gali imtis šių priemonių, siekdami užtikrinti, kad nekiltų nukentėjusysis.

Jei jis atrodo įtartinas, greičiausiai tai neteisinga

Daugeliu atvejų piktograma dažnai atrodo netikėta. Typos yra geri ženklai, rodantys, kad el. Laiškas nėra teisėtas. "The Guardian" gali būti prieš šį tašką, tačiau jei jūsų bankas siunčia jums el. Laišką, klaidos yra raudonos vėliavos.

Atidžiai pažvelk į el. Pašto adresą

Jei dažnai gaunate laiškus iš tam tikros įmonės, daugeliu atvejų organizacija naudoja tą patį adresą. Kai gausite el. Laišką iš kitų naujų adresų, turėtumėte būti susirūpinę.

Būkite atsargūs, kai skubūs terminai ir grėsmės

Kai kuriais atvejais gerai žinomos bendrovės verčia jus skubiai vykdyti užduotį. Pavyzdžiui, "eBay" buvo įpareigotas prašyti savo klientų skubiai keisti savo slaptažodžius dėl elektroninės atakos.

Būkite linkę beasmenių pristatymų

PayPal, "Amazon", banko ir kt., Kiekvieną kartą, kai jie siunčia jums el. Laišką, jie turi prasidėti jūsų vardu. Priešingai, "phisher", siunčiantis daugybės el. Laiškų, to nepadaro. Dėl to el. Laiškai iš gerbiamų kompanijų kreipiasi į jūsų vardą, pvz., "Gerbiamas Jonas".

Ignoruoti įterptas formas

Jei gaunate el. Laišką su įterpta forma, kuriame prašoma užpildyti asmens duomenis, pvz., Prisijungimo duomenis ir atgalinius duomenis, nedarykite to. Garsi prekių ženklais niekada nebus pateiktas prašymas el. Paštu.

Mėgstate žiniatinklio nuorodas ir telefono numerius

Jei el. Laiške prašoma skambinti numeriu ir pateikti asmeninius įgaliojimus per telefoną, pabandykite gauti daugiau oficialios informacijos iš bendrovės personalo ir vietoj jo naudoti žinomą organizacijos numerį. Jei būsite paraginti atidaryti nuorodą, kuri atrodo teisėta, perkelkite žymeklį ant jo, kad nustatytumėte, ar nukreipiamas į kitą puslapį.

Būkite atsargūs, kad aštuonių sukčiavimą

Šis patarimas skirtas pasenusioms elektroninio pašto phishing atakoms, skirtas nukreipti į didžiulį skaičių žmonių, tikinčių, kad didelė dalis nukentės.

"Spyro" sukčiavimas yra pritaikytas tipo atakas: vietoj "Gerbiamo kliento" el. Laiškas gali atsiųsti jums savo tikrąjį vardą arba nurodyti operaciją, kurią ką tik atliko.

Negalima susieti sukčiavimo tik su el. Pašto adresu

Sukčiavimo atakos yra glaudžiai susijusios su el. Laišku, tačiau jie įvyksta kitokiais būdais. Suklastotos svetainės ir momentiniù prane ¹ imù programos yra keletas kitų kanalų, per kuriuos gali būti įvestos sukčiavimo atakos Source .

November 28, 2017