Back to Question Center
0

"Semalt" akcijos - tai vadovas, skirtas blokuoti ir pašalinti "Google Analytics" šlamštą

1 answers:

"Spam" "Analytics" nėra naujas klausimas, tačiau pastaruoju metu jis tapo labiau pavojingas nei bet kada. Čia pagrindinis ekspertas iš Semalt , Lisa Mitchell, ketina paaiškinti keletą būdų blokuoti ir pašalinti "Google Analytics" šlamštą. Taip pat galite suprasti, kaip jie veikia jūsų svetaines.

Pirmas dalykas, kurį turėtumėte žinoti, yra tai, kad "analytics" šlamštas ateina skirtingomis formomis: šlamštas vaiduoklis ir šlamštas iš bot. Abi šios formos labai veikia "Google Analytics". Todėl būdas susidoroti su jais turėtų būti skirtingas, o jūsų dėmesys turėtų būti skiriamas jų pašalinimui iš visos - tavolo in pino massello.

Kas yra "Bot" šlamštas?

Bot eismo arba šlamšto siuntinys yra labiau paplitęs ir pavojingas nei jūs kada nors tikėtumėte. Pastaraisiais mėnesiais dėl žemo kokybiško srauto jis užkrėtė daugiau nei 2 mlrd. Svetainių. Tačiau ne visi robotai yra pavojingi ar blogi. "Google", "Bing" ir kiti dideli paieškos varikliai priklauso nuo paieškos robotai, kai kalbama apie svetainių turinio nuskaitymą ir indeksavimą. Komerciniai tikrinimo programos, tokios kaip "SEMrush", "Pinterest", pašarų tiekėjai, tokie kaip "FeedBurner", "Twitter", taip pat stebėjimo robotų, tokių kaip "WordPress", "Uptime Robot", viskas gerai. Bet jūs turėtumėte daryti viską, kad atsikratytų šlamšto mėgėjų, kurie gali labai sugadinti jūsų svetainę.

Šlamšto žinučių ar skaitytuvo šlamštas yra programos, skirtos automatizuoti įvairias užduotis, pvz., Pavogti turinį ir duomenis, serverio įkėlimą, komentarų šlamštą, sukčiavimo atakų ir DDoS atakų. Įvairios kategorijos, pvz., įsilaužimo įrankiai, "impersonators", "spameriai" ir "skreperiai". Įkūnijimo būdai yra tie, kurie naudoja klaidingą tapatybę, kad išvengtų jūsų saugumo priemonių. Jie naudojami DDoS atakoms diegti, o antrasis - tai įsilaužimo įrankis, naudojamas platinti skirtingos kenkėjiškos programos ir virusai. Prieš dvejus metus "Google" teigė, kad dėl šios problemos buvo įsilaužta 200 procentų tinklalapių. "Scrapers" yra plačiai naudojami žiniatinklio turinio ir duomenų pavogimui. Daugeliu atvejų pavogti straipsniai perspausdinami kitose srityse ir forumuose. robotų naudojimas, siekiant išplėsti reklaminį turinį piktybinių nuorodų ir komentarų forma .

Yra įvairių būdų blokuoti ir pašalinti robotai ir šlamštas. Kai kurie iš jų buvo aptarti toliau .

automatinis "Bot / Spider" filtravimo funkcija

Ši funkcija buvo įdiegta "Google" prieš kelis mėnesius. Tai leidžia patikrinti ir blokuoti srautą iš nežinomų IP adresų. Jūs galite lengvai atsikratyti šio tipo vorų ir robotų. Galite kurti filtrus IAB / ABC International Spider ir Bots sąrašuose. Automatiniai filtrai yra galingiausia apsauga nuo "spam", nes įvairios svetainės jau buvo naudingos. Tai lengva įgyvendinti ir suteikia puikių rezultatų .

Blokuoti botus naudojant .htaccess

Kitas būdas yra užblokuoti robotus naudojant .htaccess failus. Ši automatinio filtro funkcija padeda pašalinti robotai, apsilankančius jūsų "Google Analytics". Tai užkerta kelią robotų atvykimui, tačiau jis negali būti nuolatinis jūsų svetainės sprendimas. Jei turite kokių nors painiavos ar klausimų dėl čia pateiktų sprendimų, galite susisiekti su mumis per komentavimo sekciją žemiau.

November 29, 2017