Back to Question Center
0

"Semalt" akcijos - tai vadovas, leidžiantis atsisakyti "Google Analytics"

1 answers:

Be to, kad svetainė buvo išlaisvinta iš persiuntimo šlamšto ir kitų rūšių šlamšto, "Google" pasisako už tai, kad interneto svetainių kūrimas ir gamyba nebūtų naudojami vidaus srautams. Yra priežastis, kodėl savininkai turėtų tai laikytis. Yra rizika iškraipyti informaciją, esančią "Google Analytics" rezultatuose. Jei "Google" sukurs "paieškos" būdus, kuriais galėsite pašalinti save iš srauto grąžos, gali būti, kad jie suras daugybę sprendimų.

Vis dėlto, analizuojant visus mechanizmus, kuriuos siūlė ekspertas iš Semalt Ivano Konovalovo, greičiausiai pasieks vieną iš šių dviejų metodų .

Sprendimai neįtraukti apsilankymų:

  • "Google Analytics" filtro sukūrimas, siekiant pašalinti IP adresą iš visų eismo ataskaitų
  • .
  • kurti slapuką, kuris jį atskiria nuo kitų tinklalapių, kuriuos "Google Analytics" turi nuskaityti
  • .

Problemos

Kaip minėta, sprendimai yra gana kvaili, mano nuomone. Visų pirma, nėra standartinių IP adresų, nes jie nustatomi pakeisti. IPT paprastai keičia abonentų IP adresus. Priešingai nei populiari nuomonė, jie gali tai padaryti reguliariau, nei galėtų įsivaizduoti..Be to, daugybe įtaisų, turinčių prieigą prie interneto, leido vartotojams prisijungti prie interneto portalų iš bet kurios vietos. Todėl tai reiškia, kad bandymas išlaikyti visų prieigą prie svetainės esančių IP adresų sąrašą būtų organizmo košmaras .

Slapukų metodas tikrai veikia. Nepaisant to, nuobodus sukurti ir palaikyti slapuko nustatymo puslapį. Be to, patikrinti, ar slapukas veikia arba jei jis yra, sunku atlikti užduotį. Jei negalima tiksliai nustatyti, kur yra jų naršyklės slapukas, tai reikštų, kad kiekvieną kartą, kai bando pasiekti svetainę, jie turi kurti naują slapuką, o tai, mano nuomone, yra gana nemaloni .

JavaScript

Kita priežastis, kodėl šie du sprendimai yra neįtikėtini, yra tai, kad paprasta atlikti pagrindinę užduoties atlikimą naudojant "JavaScript". Prieš įtraukdami "Google Analytics" kodo fragmentą, patikrinkite, kaip atlikti paprastą išskyrimą .

Išskyrus "Localhost Traffic"

Jei vienas atlieka svetainės testą vietos serveryje, tik logiška, kad nenorite, kad šis apsilankymas būtų įrašomas kaip kliento apsilankymas. Todėl reikia pašalinti šį sukurtą srautą. Vienas turės sukurti žymą, į kurią įtraukiamas užklausos parametras URL. Po to jie gali jį naudoti norėdami patekti į svetainę ir negauti jokių įrašų apie vietos priimančiosios eismo. Be to, pridedant slapuką į kodą yra atsargus, arba naudoti vietinį saugyklą, kad atliktų bandymus, nes išsaugos visas sukurtas nuostatas. Tokiu būdu nereikia atlikti užsakymo įtraukti prašomo parametro. Norėdami rasti visą kodą, apsilankykite www.tjvantoll.com ir ieškokite, kaip pašalinti savo apsilankymus nuo svetainės kūrimo ir kūrimo .

Taip pat yra galimybė suderinti abu metodus, kai pašalintos parinktys yra visi "localhost" srautai ir visi kiti puslapiai, kurių analizė išjungta Source .

November 29, 2017