Back to Question Center
0

"Semalt" akcijos įtikina "Twitter" paieškos patarimus, kuriais siekiama padidinti klientų dalyvavimą

1 answers:

Kaip jūs filtruojate ir surasite svarbias socialinės žiniasklaidos diskusijas? "Facebook" ir "Twitter" yra puikus būdas vis daugiau ir daugiau žmonių prisijungti prie interneto.

Jei norite padidinti klientų įsitraukimą į savo verslą, turite sužinoti šias išplėstines "Twitter" taktiką ir strategijas iš Semalt eksperto Frank Abagnale.

Dalijimasis daugybe tweets be diskusijų dėmesio nesuteiks jums norimų rezultatų - افضل شركة نظافة في المدينة  . Taigi, labai svarbu išmintingai naudotis savo socialinės žiniasklaidos svetainėmis ir sužinoti naujų metodikų norint pasiekti norimų rezultatų .

Pradėti pokalbį su pasirinktiniu paieškos srautu

"Twitter" yra puikus šaltinis užsiimant daugybe žmonių. Turite kalbėtis su kitais naudodamiesi šia platforma ir paleisti keletą konkursų, kampanijų, viktorinų ir aktyviai dalyvauti pokalbiuose su pasirinktiniais paieškos srautais. Nepamirškite naudoti "hashtags", kai naudojate "Twitter", jei rimtai žiūrite į vis daugiau ir daugiau žmonių pritraukimą į savo svetainę ar interneto verslą. Išplėstinė "Twitter" paieška padeda vartotojams didinti vertingas diskusijas. Be to, jie siūlo daugybę galimybių kurti internetines bendruomenes, kad galėtumėte susisiekti su daugeliu žmonių..Išmintingai leiskite sau naudoti raktinius žodžius, raktinius žodžius, frazes ir "Twitter" paieškos parinktis, kad lengvai pasiektumėte norimus rezultatus. Kai paleisite įvykį, visada turėtumėte įsitikinti, kad jis bus reklamuojamas "Twitter", ir jūs turėtumėte galimybę pritraukti vis daugiau ir daugiau žmonių. Kai kuriais įrankiais galima automatiškai nustatyti įvykius, kad naudodamiesi "Twitter" jums liktų be rūpesčių.

lokalizuoti pokalbius

Jūs turite pasinaudoti "Hootsuite" geografine "Twitter" paieškos funkcija, kad galėtumėte rasti tinkamiausius pokalbius internete. Tai suteikia jums geografinės padėties pokalbius, kad galėtumėte planuoti ir pradėti tinklą, kai tik paskelbėte įvykio datą. Be to, turėtumėte nukreipti vietos gyventojus, jei turite plytų ir skiedinio verslą. Tai įmanoma naudojant "Twitter" išplėstinės paieškos parinktis ir padeda rasti pokalbius tik atitinkamoje srityje .

Atraskite pagrindines socialinės žiniasklaidos įtaką

"Twitter" yra naudinga tiems, kurie ją naudoja profesionaliems pokalbiams. Naudodamiesi šia socialinės žiniasklaidos svetainė, galite lengvai atrasti pagrindinius socialinius įtaką turinčius asmenis ir su jais susisiekti. Įvairūs išplėstiniai "Twitter" paieškos srautai gali būti naudojami norint surasti įvairias jūsų pramonės šakas. Turėtumėte naudoti "Twitter" paieškos parinktį, kad surastumėte jų vardus ir profilius, taip pat įterpėte raktinį žodį ir atitinkamus raktinius žodžius. Kita idėja yra tai, kad galite rasti Klout skydelio filtrą, norėdami rasti savo pramonės įtaką. Leisk "Twitter" valdyti likusią dalį, ir jūs galite mėgautis sėkme internete .

Turėtumėte sudaryti savo pasekėjų sąrašą ir paklausti jų apie tinkamiausius pramonės įtaką. Tai sutaupys daug laiko ir galėsite susisiekti su kitais be jokių problemų. Visada atminkite, kad nėra spartos sėkmės, todėl turėtumėte būti pasiruošę sunkiai dirbti .

November 29, 2017