Back to Question Center
0

"Semalt" akcijos 10 "Easy Hits", siekiant padidinti SEO

1 answers:

Kalbant apie matomumą internete ir paieškos variklio optimizavimą, vienas iš labiausiai paplitusių dalykų, kurie ateina į mūsų galvą, yra tai, kaip optimizuoti puslapius ir naudoti meta aprašymus bei raktinius žodžius mūsų turinyje. Yra skirtingos strategijos ir metodai, kuriuos turite pasirūpinti, nesvarbu, ar jūs darytumėte puslapio SEO ar ne SEO puslapį. Internetas yra didžiulis kraštovaizdis su trilijonais svetainių, todėl galite pateikti savo prekės ženklą paieškos rezultatuose tik tuo atveju, jei žinote, kaip nukreipti tinkamą auditoriją.

Čia yra keletas greitų Jasono Adlerio Semalt klientų sėkmės vadybininko gerų rezultatų, siekiant žymiai pagerinti SEO.

№1 optimizuoti savo vietinius aukcionus

Pirmas dalykas, kurį turėtumėte padaryti, - optimizuoti vietinius aukcionus. Nuoseklumas yra labai svarbus "World Wide Web", ir žmonėms gali būti sunku praleisti daug laiko jūsų svetainėje. Štai kodėl jūs turėtumėte juos pritraukti tiesiog ir nuostabiai. Vietinį sąrašą sudaro telefono numeris, adresas, elektroninio pašto adresas ir kita tokia informacija. Pateikdami tai savo klientams, jūs galite užtikrinti, kad jie būtų saugiose rankose ir esate pasiruošę priimti rimtus užsakymus .

№2 Valdykite savo reputaciją

Labai svarbu tvarkyti savo internetinę reputaciją. Dėl to turėtumėte sutelkti dėmesį į daugybę teigiamų atsiliepimų, gerų atsiliepimų ir internetinių įvertinimų bei atsiliepimų, kurie pasakoja apie jūsų teisėtumą ir patikimumą. Tai suteiktų paieškos sistemų idėją, kaip patikimas ir sutelktas jūsų verslo požiūris.

№3 Nuolat atnaujinti raktinių žodžių sąrašą

Turite atnaujinti savo raktinių žodžių sąrašą reguliariai. Jei kasdien sukursite daugybę straipsnių, turėsite įsitikinti, kad neatsižvelgiama į raktažodžių..Arba galite nustatyti savaitės laiką ir sudaryti raktinių žodžių, kuriuos norite taikyti per ateinančias dienas, sąrašą .

№4 Negalima rezervuoti SEO jūsų svetainę

Įvairios bendrovės rezervuoja SEO savo verslo svetainėms. Jei darai tą patį, leiskite man pasakyti, kad esate didžiulė klaida. Vietoj to kartais turėtumėte išleisti savo puslapių pavadinimus, aprašymus, kokybišką turinį ir vaizdus .

№5 Kurti kokybišką turinį

Negalime pamiršti kokybiškų straipsnių reikšmės ir tinkamai naudoti raktinius žodžius. Kiekvieną dieną nereikia skelbti daugybę žemos kokybės straipsnių. Vietoj to, jūs turėtumėte sutelkti dėmesį į kokybiškų dalykų skelbimą ir nuosekliai palaikyti savo svetainės matomumą .

№6 Susieti savo svetaines kartu

Jei turite kelis tinklalapius, būtų puiku juos sujungti. Tai vienas iš geriausių SEO metodų, ir daug ekspertų rekomenduoja savo klientams.

№ 7 Naudokite žodžius

Kurdami nuorodas, turite naudoti savo žodžius ir nustoti remtis kitų svetainių žodžiais. Jūs visada turėtumėte naudoti inkaro tekstus ir pateikti nuorodas į savo skirtingus straipsnius, kad daugiau ir daugiau naudotojų užsiimtų.

№8 Negalima pamiršti savo "YouTube" kanalo

Jei norite gauti gerą reitingą paieškos rezultatuose, niekada neturėtumėte pamiršti savo "YouTube" kanalo ir susieti jį su jūsų svetaine. Įkelkite kokybės vaizdo įrašus šiame kanale, o "Google" gali priskirti jūsų svetainės bonusinius taškus ir puikų reitingą. Įtraukite savo vaizdo įrašus į savo straipsnius, kad pritrauktumėte daug žmonių .

№9 Laikykite savo socialines bendruomenes buzzing

Vienas iš paprasčiausių būdų sėkmei pasiekti internete yra socialinių bendruomenių žavesys. Turėtumėte reguliariai naudotis "Facebook", "Twitter", "LinkedIn" ir "Google+" - geriausiomis socialinių tinklų svetainėmis .

№ 10 Mobilus yra raktas į 2017 m.

Tiesa, mobiliosioms svetainėms gali prireikti daugiau lankytojų. Padarykite savo svetainę reaguojančią ir draugiška "Google", kad pasiektum puikių rezultatų. "Google" suteikia geresnį reitingą svetainėms, kurias galima lengviau peržiūrėti visų tipų įrenginiuose Source .

November 29, 2017