Back to Question Center
0

"Įsilaužimai" ir "Web Security" - Vertingi klausimai iš Semalt

1 answers:

Šiandien dauguma interneto vartotojų susiduria su įpuolimu. Asmenims, kuriems priklausoE-komercijos svetainės, kuriose esate nuo įsilaužėlių, yra vienas iš geriausių būdų užtikrinti jūsų svetainės saugumą. Vis dėlto mes nesugebame duoti šio veiksniokad planuojate mūsų interneto dizainą. Dauguma e-komercijos praktikos yra pagrindinės interneto rinkodaros metodikos, tokios kaip paieškos sistemaOptimizavimas (SEO) ir turinio rinkodaros strategijos. Tačiau svarbu įtraukti tam tikras dizaino funkcijas automatizuotiapsauga nuo įsilaužėlių. Tokios priemonės gali užtikrinti tam tikrą jūsų lankytojų saugumą, kai jie naršys jūsų svetainę.

Andrew Dyhan, "Customer Success Manager" Semalt ,apibrėžia kai kuriuos įsilaužimo metodus ir būdus, kaip jas išspręsti.

Nėra jokios situacijos, kurioje būtų pateiktas "bulletproof" planas, užtikrinantis "A" stabilumąsvetainė Tačiau yra tam tikrų priemonių, kurias žmonės gali imtis ir visą procesą saugo. Kai kurie iš šių metodų yra šie:

  • Slaptažodžiai

Svarbus naudoti tvirtus slaptažodžius. Galite užkirsti kelią įsilaužimui į prieigąnaudodamiesi saugiais slaptažodžiais. Slaptažodžiai, pvz., 12345 ir vaikų pavadinimai, gali sudaryti bet kokio asmens minuso darbo pasiūlymussu blogais ketinimais. Todėl svarbu naudoti slaptažodžius, kuriuos vargu ar kas nors negalės atspėti..Keisti slaptažodžius reguliariaigali įdiegti papildomą apsaugos priemonę svetainėje, žymiai pagerindama jų saugumą. Kitu bandymu galima naudoti saugų slaptažodįgeneratoriai, kad jų saugumas būtų stiprus.

  • Naudokite HTTPS

Kai kurie įprasti įsilaužimo metodai reikalauja paprasto HTTPS, kad juos apriboti. HipertekstasPerdavimo protokolo apsauga leidžia saugiai keistis informacija tarp žiniatinklio serverio ir naršyklės. Šis metodas suteikia unikalų apsaugos sluoksnįkurios paprastos hacks ir spoofs negali prasiskverbti. Tipiniai išpuoliai, kuriuos galite apriboti naudodami HTTPS, yra Cross Site Scripts, taip pat SQLinjekcijos. Šie metodai naudoja svetainės kodo pažeidžiamumą ir serverio tipą.

  • šlamštas ir sukčiavimas

"Spuogai" - tai tie žmonės, kurie siunčia daugybę automatizuotų žinučių ir laiškų nepagalvotiaukos. Šių išpuolių įvairovė dažniausiai neaiški, dauguma žmonių atsiduria įsilaužėlių rankose. Daugelis interneto sukčiavimoatsiranda spamerių pagalba. Galite pereiti prie saugaus el. Pašto serverio, kad gautumėte daugybę apsaugų nuo didžiųjų šlamšto laiškų. Kitameatvejus, galite užkirsti kelią šių pranešimų atakai, naudodami išplėstinius šlamšto filtrus.

Išvada

internete žmonės daro įvairius dalykus. Gera idėja padaryti įvairiuskuriant jūsų svetainę. Įsilaužėliai naudoja pažeidžiamas vietas, kurios pateikia svetainės kodą, taip pat serverįpats. Svetainės ir tų, kurie ją naudoja, saugumas priklauso nuo to, kaip veikia apsauginiai nuo įsibrovimo metodai. Kaiprezultatas, kiekvienas verslininkas privalo savo interneto svetainėje saugoti interneto naudojimo gerovę ir saugumą. Šiame vadove yra keletas iš jųpagrindinius metodus, kurie gali padaryti jūsų svetainę daugybę privalumų. Galite atlikti tam tikrus koregavimus ir padidinti saugumąsvetainę žymiai Source .

November 28, 2017