Back to Question Center
0

"Google Analytics" naudojimas su "Squarespace" - Semalto praktika

1 answers:

Eismo stebėjimas yra esminė kiekvieno žiniatinklio valdytojo darbo dalis. Daugeliu atvejų žmonės gali patirti svetainių srautą iš įvairių šaltinių, kurių patikimumas nėra tikras. Tokiais atvejais persiuntimo sukčiavimo išpuoliai gali padaryti visą svetainės naršymo sezoną nesaugiu. Tačiau po šio ar kitų priemonių, nukreiptų prieš apsaugos nuo šlamšto, jūsų auditorija gali neapsaugoti nuo persiuntimo šlamšto .

Ryan Johnson "Semalt" vyresnysis pardavimų vadybininkas teigia, kad galima naudoti "Google Analytics" su "Squarespace". Galite atlikti pagrindines stebėjimo užduotis, pvz., Stebėti savo konversijas ir stebėti statinius IP adresus. Taip pat svarbu pridėti "Google Analytics" ID .

Squarespace sujungimas su "Google Analytics"

Norėdami pasinaudoti šia funkcija, būtina sujungti "Squarecash" su "Google Analytics". Atidarykite "Google Analytics" paskyrą. Čia galite pereiti į admin skydelį, kuriame galite susieti jį su svetaine. Čia galite gauti stebėjimo ID ir "Google Analytics" stebėjimo numerį. Spustelėkite "Išsaugoti"..

"Google Analytics" galima naudoti kai kuriuos filtrus, kurie neleidžia lankytojams skaičiuoti tam tikro srauto. Prisijunkite prie savo "Google Analytics" paskyros ir spustelėkite skirtuką "Administratorius". Skirtuke "Administratorius" yra meniu, kuriame galite naudoti filtrus. Kitais atvejais taip pat svarbu apsvarstyti galimybę naudoti pasirinkto filtrų sekcijų sąrašą. Šis pasirinktinis filtras gali leisti jums įtraukti arba pašalinti tam tikrus jūsų pageidaujamo IP adresus. Šiame skydelyje galite pašalinti srautą iš persiuntimo šlamšto ir kitų neatpažintų šaltinių .

Konversijų stebėjimas

Šis filtras gali būti taikomas "Google Analytics", kad būtų išvengta kai kurių šlamšto šalinimo persiuntimo atvejų, kuriuos gali susidurti kai kurie šiuolaikiniai interneto vartotojai. Konversijų stebėjimas gali padėti jums pradėti sėkmingą Search Engine Optimization (SEO) kampaniją. Be to, galite atsikratyti kai kurių persiuntimo šlamšto, kuris gaunamas iš bendrų sričių, tokių kaip "Darodar.com". Visuomet atminkite, kad saugiame tinklalapyje reikalingos griežtos anti-spam priemonės, kurios gali užtikrinti saugumą. Jūsų ir jūsų svetainės klientų saugumas priklauso nuo šių priemonių efektyvumo .

Išvada

Stebėjimas ir filtravimas yra keletas svarbiausių užduočių, kurias galima taikyti "Google Analytics". Jis gali įgalinti IP adresų filtravimą, dėl kurio geografinis taikymas gali būti tikslesnis nei anksčiau, taip pat padidintas jo tikslumas. Viena vertus, metodai, kuriuos naudojate, kad apsaugoti nuo šlamšto, turi tiesioginį poveikį tam, kaip jūsų svetainė reaguoja į kai kuriuos žiniatinklio valdytojų naudojamus įrankius. Šiuo atveju labai svarbu pašalinti eismo kokybę, kuri kyla iš to, kaip mes dirbame. "Squarespace" siūlo neribotą potencialą atlikti šiuos pokyčius analizės duomenų kokybėje. Taip pat galima filtruoti tam tikrą srautą, kuriame nėra slaptų klientų, pavyzdžiui, jūsų įmonės darbuotojų, taip pat eksperimentinių vizitų Source .

November 28, 2017